Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2010-02-22 13:56:47
Parodytas: 1544;  Susidomėjo: 345

Darbas puse etato

Kaina:
1000 Lt
Miestas: Vilnius
Apskritis: Vilniaus apskritis
Skelbimo ID: 95661

Aprašymas

Papildomų pinigų galima užsidirbti internete rašant komentarus apie internetines svetaines, pinigai nėra dideli, kaip daug kas sako, bet šiek tiek persivesti į sąskaitą realu, ką darau ir aš.

Jums tereikia nukopijuoti šią nuorodą į adreso langą

http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=Vytis

Spaudžiate Create a free account laukelį, suvedate prašomus duomenis, apačioje spaudžiate create free account


• Toliau matosi tekstas, o dar žemiau tokia lentelė: The Following Surveys are Available: Welcome Survey A $6. 00 Website Evaluation is Available. A 4.00 Website Evaluation is Available. A 4. 00 Website Evaluation is Available. A 4. 00 Website Evaluation is Available. A 4. 00 Website Evaluation is Available. A 4. 00 Website Evaluation is Available. A September (čia paprastai einamo mėnesio pavadinimas) Bonus Website Evaluation is Available.
• Spausti vieną eilutę iš šių saitų ir eiti į sekantį puslapį (čia mums praneša, kad sumokės 6 dolerius) ir spausti "START SURVEY NOW"
• Čia 2 saitai (būtinai reikia atidaryti) ir 2 tušti laukai (eilutės), kuriuose reikia parašyti atsiliepimą apie puslapį anglų kalba. Galima nukopijuoti šiuos pavyzdžius arba parašyti kitaip: It is an excellent site! Arba - It is a good site. The Website is very unique! Ir panašiai.
• Spausti apačioje "Click to submit . . . ". Tada gaunamas pranešimas, kad į Jūsų balansą įskaityti 6 doleriai. Spaudžiam "Click Here to go Home and. . . "
• Pinigų gavimui reikia spausti "Redeem Money" , kuris yra puslapio apačioje. Viena diena - darbas internetu - 27 doleriai per 10 min be problemų!

Kad parsisiųsti pinigėlius naudoju

https://www.alertpay.com/?VtHSH%2fJuhMh0gkuy4gAo3w%3d%3d

(nukopijuoti šią nuorodą į naršyklę). Čia reikia užsiregistruoti ir atsidaryti asmeninę sąskaitą, kuri susiejama su jūsų debetine ar kreditine kortele. Pinigėlius perveda per 5 dienas.

P.S. Patarčiau nebandyti registruotis tuo pačiu IP adresu skirtingais vardais ar e'mail adresais, nes čia labai greitai visa tai išaiškėja ir tokiu atveju pinigėliai būna anuliuojami.

Kelis litukus galima užsidirbti ir čia

http://bux.gs/?r=vytis
Palyginus su AW Surveys labai jau ilgas tų pinigų rinkimo procesas ;), tačiau vis šis tas. Vienas iš privalumų - nėra limito pinigams parsisiųsti (siųsti galima kad 9$ ir iš pradžių, vėliau limitas mažėja). Vienu žodžiu, mažesni pinigai, tačiau lengviau pasiekiami. Pabandykit, gal jums net labiau patiks ;)

Kontaktai

Algis

Nėra nuotraukos