« Ankstesnis Kitas »
Sukurtas: 2021-11-21 19:06:45
Parodytas: 75;  Susidomėjo: 75

Ergonominiai stalai

Kaina:
1553.76 Lt
Miestas: Vilnius
Skelbimo ID: 871669

Aprašymas

Ergonominiai stalai 450 eur/vnt

Biure vis labiau populiarėja reguliuojamo aukščio ergonominiai stalai. Reguliuojamo aukščio stalai leidžia nesudėtingai pakeisti darbo pozą – prie stalo galima dirbti patogiai ir saugiai tiek sėdint, tiek stovint. Investicijos į reguliuojamo aukščio stalus pasiteisina, nes taip galima išvengti nugaros nuovargio ir skausmo, padidinti darbo našumą, gebėjimą susikaupti užduoties atlikimo metu bei padidinti darbuotojų motyvaciją.

Iš prigimties žmogaus kūnas geriausiai veikia judėdamas; tačiau, ypač kasdieniame biuro gyvenime, vyrauja nuolatinis sėdėjimas, ir tai pernelyg dažnai sukelia kūno sąstingį ar sąnarių dėvėjimąsi. Jau seniai nustatyta, kad gerai pritaikytos, ergonomiškos biuro kėdės yra būtinos kasdieniame biuro gyvenime; tačiau taip pat svarbu reguliariai atsistoti ir pastovėti, pajudėti per visą darbo dieną. Tai nereiškia, kad turėtumėte nuolat stovėti – tai taip pat nebūtų sveika alternatyva. Daug dažniau rekomenduojami dažni kūno padėties keitimai – pokyčiai, kurie naudingi mūsų kūnui ir smegenims. Retkarčiais keisti padėtį ir laikyseną yra būtina sąlygą, kad mūsų protas funkcionuotų taip, kaip tikimės. Kai kurie ekspertai rekomenduoja sėdėti 60 % darbo laiko, 30 % stovėti ir aktyviai judėti per likusius 10 % darbo dienos laiko; kiti siūlo proporciją 50:25:25. Nepriklausomai nuo pasirinkto varianto, aišku, kad reikia skatinti ir imtis sveiko sėdėjimo, stovėjimo ir aktyvaus judėjimo derinio.
Egzistuoja daug projektavimo priemonių, skirtų darbo vietą padaryti ergonomišką ir sveikatinančią, įskaitant, pvz., besikeičiančios užduotys, pakaitinis darbas stovint ir sėdint, aktyvus pertraukų laikas, tinkamos darbo pozos. Išbandę reguliuojamo aukščio stalus, žmonės atranda daugybę šio baldo privalumų daugelyje sričių.
Jei stalas negali būti sureguliuotas pagal aukštį ir darbo procesas yra labai monotoniškas, gali kilti nemažai problemų.

Ergonominiai stalai yra geriausias sėdimą darbą dirbančio žmogaus pasirinkimas!

Kontaktai

Ergonominiai stalai

www.ergonomic.lt

Rašyti pardavėjui


Susiję skelbimai