« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2021-07-02 14:15:00
Parodytas: 42;  Susidomėjo: 42

Terasų, balkonų, stoginių stiklinimas aliuminiu

Kaina:
3.45 Lt
Miestas: Kaunas
Skelbimo ID: 870317

Aprašymas

Planuojate įsistiklinti balkoną, prie kotedžo ar namo pristatyti stoginę ar įsistiklinti jau turimą terasą? Kreipkitės: info@jusupaslaugoms.lt ar skambinkite tel. +37062251482, atsakysime į Jums rūpimus klausimus! Galimybė pirkti išsimokėtinai. SB Lizingas. Nulinis sutarties mokestis. Nemokamas profesionalus konsultavimas. Gamybos terminas nuo 10-15 d.d.
Balkonų stiklinimas aliuminio slankiojančia sistema nuo 280 eurų su montavimu.
Stoginių, automobilių stoginių stiklinimas aliuminio sistemomis nuo 1580 eurų su montavimu. Terasų, verandų stiklinimas aliuminio sistemomis.
Balkono su aliuminio konstrukcija priežiūra yra ypač lengva ir paprasta. Tai komforto, jaukumo ir elegancijos derinys, siekiantiems greitai ir minimaliomis sąnaudomis išplėsti būsto erdvę.
Įstiklinti rėmai yra stumdomi horizontaliai, kas yra labai patogu, nes atidarius langą nesumažinama balkono erdvė.
Galimi variantai- dviejų, trijų ir keturių bėgelių aliuminio konstrukcijos su 2,3,4,5 ir 6 varčiom. Šios konstrukcijos pasižymi ypač patrauklia kaina, todėl yra labai populiarios.
Stoginė ar terasa yra neatsiejamas atributas, įrengtas šalia namo ar kieme. Įstiklinta terasa tai ne tik būdas apsisaugoti nuo vėjo, lietaus, bet ir eksterjero detalė, kuri sukurs malonesnę aplinką jaukiam laikui su šeima ar draugais, ilgais vasaros , rudens vakarais, vėsų pavasario rytą ir net žiemą.
Aliuminio ir stiklo konstrukcijos privalumai:
Aliuminio konstrukcija yra tvirta ir ilgaamžė, pagaminta naudojant specialias technologijas, kurios apsaugo profilius nuo atmosferos poveikio.
Yra galimybė stoginei pasirinkti norimos spalvos ir šviesos pralaidumo aukščiausios kokybės polikarbonatinę dangą pagamintą Europoje, kuriai suteikiama 10 metų gamintojo garantija.
Aliuminio profilio sistemos stoginių, terasų ar balkonų stiklinimui yra gaminamos iš aukščiausios kokybės aliuminio, kuris dažomas milteliniu būdu 4 standartinėmis spalvomis: antracito (RAL 7016), ruda (RAL 8017), balta (RAL 9016) arba anoduota. Taip pat galima dažyti bet kuria Jūsų pasirinkta spalva pagal RAL spalviną.
Stoginėse yra integruota lietaus nubėgimo sistema.
WPC (medžio plastiko kompozitas) terasų įrengimas.
http://www.jusupaslaugoms.lt »
Nėra nuotraukos


Susiję skelbimai