« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2021-01-15 18:21:55
Parodytas: 1472;  Susidomėjo: 1472

Patirk maksimalų malonumą skylėje (GloryHole)

Kaina:
sutartinė
Miestas: Kaunas
Skelbimo ID: 868774

Aprašymas

Apsilankyk privačioje, slaptoje GloryHole skylėje ir patirk maksimalų malonumą! Greitai, anonimiškai ir saugiai!

Nori išlikti anonimu? Slapai ir greitai atsipalaiduoti, kad niekas to nežinotų? Gal neturi laiko, laukia žmona, šeima, antra pusė ar kiti darbai, bet kartais užeina toks noras, kad nori greit ir slaptai? Tai įmanoma! Garantuoju, kad liksi nežinomu ir bus matomas tik tavo pasididžiavimas.

Tavęs laukia, tamsa, intriguojanti skylė, kurioje gausi WOW malonumą. Tu atvažiuoji į nurodytą vietą, užeini, išsitrauki ir įstatai, o tada mėgaujiesi malonumu iki tol, kol sprogsti! POKŠT! :)

Nori sužinoti ką reiškia tikras, gilus oral (deepthroat) ar dievini oral? Teko girdėti, kad tavo per didelis, per storas? Turi tokio dydžio, kad negalėjo apžioti ar paimti iki galo ir nežinai ką reiškia šis malonumas? Pabandyk, tai ištaisyti, atvykęs į privačią GloryHole! Manau, kad tikrai nenusivilsi ir tau patiks! :)

Tavo amžius 18 – 40 m. Pageidautina, kad būtum rimtas, drąsus, straight (bisex) vaikinas iki 40 m. kuris vertina slaptumą, saugumą ir malonumą. Gali apsilankyti ir nebandęs ar tame naujas ir draugaujantis tik su merginomis.

PRIVALUMAS ir pirmenybė jei tavo didelis ir nemažas +20 ir daugiau arba nedidelis, bet labai storas ar lenktas į apačia. Turi būti konkretus, pasiruošęs veiksmui, o ne tik susirašinėjimui.

Aš sportuojantis, rimtas ir patikimas 25 m. vaikinas. Jokio viešumo, jokios reklamos. Turintis gerą darbą, myliu paneles, vyriškas ir atrodau good, todėl viskas turi būti slaptai. Galėčiau duoti ir su savo pimpalu pažaisti per skylę, jei norėtum, mano didelis ir fainas. Laukiu laiškų.

Kontaktai

GloryHole


Susiję skelbimai