« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2020-05-07 10:18:57
Parodytas: 160;  Susidomėjo: 160

NUOTOLINIS VERTIMAS RU-LT-RU, DE-LT

Kaina:
sutartinė
Miestas: Visa Lietuva
Skelbimo ID: 866693

Aprašymas

Nuotolinis vertimas raštu De-lt, Ru-lt-ru

DE-LT
Juridiniams ir fiziniams asmenims nuotoliniu būdu raštu verčiu tekstus verslo, finansų, transporto, draudimo, kelių eismo įvykių tema, registrų išrašus, bankų išrašus, policijos dokumentus, mokesčių deklaracijas, įgaliojimus, instrukcijas, saugos duomenų lapus, susirašinėjimus su įvairiomis institucijomis, sutartis ir kita - iš vokiečių kalbos į lietuvių kalbą.

Vertimo kaina nuo 4 EUR iki 5 EUR už 1600 ženklų be tarpų - priklauso nuo teksto sudėtingumo.

RU-LT-RU
Juridiniams ir fiziniams asmenims nebrangiai, greitai ir kokybiškai nuotoliniu būdu raštu verčiu paprastus ir specializuotus tekstus (sritys: buhalterija, verslo, darbo ir kt. sutartys, įgaliojimai, apostilės, įstatai, archyvų pažymos, techniniai tekstai (sritys: statyba, šildymas-vėdinimas, šilumos tiekimas, geležinkeliai, elektros tiekimas, techninės instrukcijos ir pan.), teismo dokumentai, interneto puslapiai (perkelti į Word ar kitą formatą), pareiginės instrukcijos, populiarioji medicina, akių ligos, psichologija, sociologija, mada, turizmas, restoranų ir kavinių meniu, studentų darbai, viešieji pirkimai, transportas, kriptovaliutos, prekyba valiutų rinkose, automobilių remonto kalkuliacijos, informacinės technologijos, stomatologija, garso įrašai ir kt.) iš rusų k. į lietuvių k. ir atvirkščiai (jeigu reikia). Gimtoji kalba - lietuvių. (Vertimų patirtis 9 metai, išrašau sąskaitas).

Vertimo kaina nuo 4,00 EUR iki 5,00 EUR už 1600 ženklų be tarpų - priklauso nuo teksto sudėtingumo. Skubiems vertimams antkainis netaikomas.

Esant poreikiui ir galimybėms ATLIEKU SKUBIUS VERTIMUS. Skubiems vertimams antkainis šiuo metu netaikomas.

Esant poreikiui ir galimybėms galiu surinkti tekstus iš įskaitomų rankraščių arba kopijuotų dokumentų vientiso teksto ar lentelių pavidalu lietuvių, rusų ir vokiečių kalbomis (Word ar EXCEL). Įkainis nuo 2,20 eur /1600 ženklų be tarpų.

-
BE TARPININKŲ. Palankus kainos ir kokybės santykis.
-
Miestas: visa Lietuva
Tel. 8 673 69614
vertimai219@gmail.com
http://vertimasrasturultdelt.blogas.lt/
https://www.facebook.com/nuotolinis.vertimas

Kontaktai

Verteja

Nėra nuotraukos


Susiję skelbimai