« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2019-12-30 22:26:39
Parodytas: 1558;  Susidomėjo: 1558

12.31 Kaukių Balius GAY & BiSex SAUNA IN VILNIUS! (New Years Party)

Kaina:
86.32 Lt
Miestas: Vilnius
Skelbimo ID: 865477

Aprašymas

Karščiausias ir slapčiausias (SECRET MASK PARTY) naujametinis vakarėlis 2020 Vilniuje!

Ar per 2019 metus pavyko įgyvendinti visas slapčiausias fantazijas ir norus?
Ar nori pabūti labai, labai blogas berniukas paskutinį kartą, gerai pasismaginti ir būti SECRET PERSON – NERODYTI VEIDO ir išlikti slaptas? Jei taip, tai šis vakarėlis skirtas BŪTENT TAU! Parodyk viską ką turi ir įgyvendink visus savo norus ir fantazijas!

Nepamiršk, kad toks SLAPTAS vakarėlis SU KAUKĖMIS (PRIVALOMA), organizuojamas TIK VIENĄ KARTĄ per metus! Todėl kviečiame visus vaikinus ir vyrus, ne tik turinčius bet ir norinčius parodyti viską ką turi!

Gali pasigirti ištreniruotu kūnu? Esi karštas Passive, o gal TOP vaikinas? O gal gali pasigirti įspūdingo dydžio pasididžiavimu, kurį pamatę kiti tiesiog netenka žado? Tuomet PIRMYN! Parodykime viską, ką turime! Vietos pas mus užteks visiems! Nesidrovėk ir užsuk - VISKAS JUK SLAPTAI!

Nuogi, įkaite kūnai, daug vyriškų, nuogų pasididžiavimų ir dar daugiau...
DarkRoom zona, GloryHole skylės, BDSM...
Nemiegok, duris atversime jau nuo 02:00 val. ir šėlsime bei taškysimės vyriška aistra iki pat paryčių 10:00!

Glamour “Naujametinis” vakarėlis – KAUKIŲ BALIUS!
Data: Gruodžio 31 d. – Sausio 1 d.
Laikas: 02:00 - 10:00
Vieta: T. Ševčenkos 16i, Vilnius
Skambink durų skambučiu, esančiu prie įėjimo į sauną. Saunos darbuotojas atvers duris ir įleis vidun. Kartu nusileisite į saunos registraciją.

Nurimus šventiniams saliutams, duris atveriame 02:00 ir kviečiame vidun pasišildyti naujametiniame vakarėlyje. Nepraleisk progos atsipalaiduoti ir pasilinksminti.
Neprašysime apsirengti pasakų herojais, princesėmis ar mafijos atstovais – vakaro aprangos kodas – nuogas kūnas arba dailūs apatiniai. Vakarėlio metu nuo pradžios iki 6 val. ryto visi būsime su kaukėmis! Jas nusiimti leisime tik 6 val. ryto. Vakarėlis skirtas TIK vaikinams, todėl prašome Jūsų supratimo.

Nesidrovėk aplankyti mus ir pasitikti Naujuosius metus!!

ĮĖJIMO KAINA – 25 EUR (asmeniui)
* Pasiūlymas draugų kompanijoms – ateikite 5-iese ir už įėjimą mokėkite tik po 20€.


APRANGOS KODAS (DRESS CODE): Nuogas kūnas arba apatiniai (Naked or Underwear)

DĖMESIO: Vakarėlio metu nuo 2:00 iki 6:00 val. DĖVĖTI KAUKE BUS PRIVALOMA!
* Kauke pasirūpinkite iš anksto, tie kas neturės galės įsigyti vietoje už papildomą mokestį.

Šlepečių nuoma – 2€ (galima atsinešti ir savo šlepetes)

Nedrąsu? O gal pirmas kartas?
INFORMACIJA NAUJOKAMS: http://www.gaysauna.lt/lt/naujokams/

G-A-Y ir BiSex SAUNA - visiems, norintiems atsipalaiduoti ir pasinerti į karštų garų bei nuogų kūnų pasaulį. Čia Jūsų lauks visi įmanomi pirčių bei vandens malonumai. Saunoje įrengtos modernios suomiška bei garų pirtys. Čia ne tik nuplausite savo nuodėmes, bet ir susirasite naujų draugų šiam aistringam vakarui, o gal net ir ilgiau...

Po pirties malonumų atsigaivinsite po lediniu dušu arba didžiuliame baseine su vandens kaskadomis. Savo seksualų kūną galite apdovanoti švelniu bronziniu įdegiu įrengtame soliariume.

Intymesnių pojūčių mėgėjams siūlome pasivaikščioti meilės koridoriumi, kuriame gausu uždaresnių poilsio kambarėlių, nepamirškite aplankyti Dark Room, GloryHole kambarių, mėgaukitės savo nepamirštamu intymiu vakaru. Čia būkite pasiruošęs bet kam. Atskiruose kambarėliuose galima netrukdomai mėgautis intymia atmosfera, pajusti geismo alsavimą, o drąsiausieji galės išbandyti žaidimų erdvę, kur galima įgyvendinti visas savo slapčiausias seksualines fantazijas. Vietos užteks visiems – BDSM, GloryHole, Sling mėgėjams.

Susitikime pašėlti! Tebūnie aistra!
FB: https://www.facebook.com/glamourgaysauna/
http://www.gaysauna.lt

Kontaktai

Vaikinas


Susiję skelbimai