« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2018-10-26 15:56:30
Parodytas: 1157;  Susidomėjo: 1157

Šiandien Laukiu Tavęs! Atvaryk pašėlt į SAUNA!

Kaina:
sutartinė
Miestas: Vilnius
Skelbimo ID: 859058

Aprašymas

Nori FUN? Ieškai XXX nuotykių? Atvaryk, lauksiu Tavęs šiandien aistringiausiame TWINK PARTY (jaunimui) skirtame vakarėlyje, kuris vyks GAY & BiSex SAUNOJE IN VILNIUS!
Nuogi, įkaite kūnai, daug vyriškų, nuogų pasididžiavimų ir dar daugiau...
DarkRoom, GloryHole, BDSM... Nemiegok, nuo 22:00 val. pasimatome saunoje, šėlsime ir taškysimės vyriška aistra iki pat paryčių!

TWINK PARTY (jaunimui)
Data: Spalio 26 d. (penktadienis)
Laikas: 22:00 - 08:00
Vieta: T. Ševčenkos 16i, Vilnius
Skambink durų skambučiu, esančiu prie įėjimo į sauną. Saunos darbuotojas atvers duris ir įleis vidun. Kartu nusileisite į saunos registraciją.

Visus jaunus vaikinus kviečiame smagiai praleisti vakarą Glamour saunoje. Jei tau ne daugiau nei 30 metų, į vakarėlį iki 02:00 užeik vos už 3€. Palik abejones ir kuklumą už durų. Geresnės progos pirmą kartą apsilankyti gay saunoje negali būti!! Jei nedrąsu, griebk draugus ir lekiam pasikaitinti. Galbūt sauna Glamour taps tavo sekančio vakarėlio destinacija? Jaunimo vakarėlio pradžia 22:00. Tu IN?

Aprangos kodas – tik rankšluostis (ONLY TOWEL)

Kaina jaunimui (kam iki 30 metų):
IKI 02:00 – 3€ (rankšluostis įskaičiuotas)
PO 02:00 – 7€ (rankšluostis įskaičiuotas)
(su studento - moksleivio pažymėjimu, kam iki 30 metų.)

Visiems kitiems, standartinė įėjimo kaina – 15€ (rankšluostis įskaičiuotas)
Šlepečių nuoma – 2€

Nedrąsu? O gal pirmas kartas?
INFORMACIJA NAUJOKAMS: http://www.gaysauna.lt/lt/naujokams/

G-A-Y ir BiSex SAUNA - visiems, norintiems atsipalaiduoti ir pasinerti į karštų garų bei nuogų kūnų pasaulį. Čia Jūsų lauks visi įmanomi pirčių bei vandens malonumai. Saunoje įrengtos modernios suomiška bei garų pirtys. Čia ne tik nuplausite savo nuodėmes, bet ir susirasite naujų draugų šiam aistringam vakarui, o gal net ir ilgiau...

Po pirties malonumų atsigaivinsite po lediniu dušu arba didžiuliame baseine su vandens kaskadomis. Savo seksualų kūną galite apdovanoti švelniu bronziniu įdegiu įrengtame soliariume.

Intymesnių pojūčių mėgėjams siūlome pasivaikščioti meilės koridoriumi, kuriame gausu uždaresnių poilsio kambarėlių, nepamirškite aplankyti Dark Room, GloryHole kambarių, mėgaukitės savo nepamirštamu intymiu vakaru. Čia būkite pasiruošęs bet kam. Atskiruose kambarėliuose galima netrukdomai mėgautis intymia atmosfera, pajusti geismo alsavimą, o drąsiausieji galės išbandyti žaidimų erdvę, kur galima įgyvendinti visas savo slapčiausias seksualines fantazijas. Vietos užteks visiems – BDSM, GloryHole, Sling mėgėjams.

Susitikime pašėlti! Tebūnie aistra!
FB: https://www.facebook.com/glamourgaysauna/
http://www.gaysauna.lt

Kontaktai

Vaikinas


Susiję skelbimai