« Ankstesnis

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2018-04-28 16:22:24
Parodytas: 265;  Susidomėjo: 265

Sąmoningesnis tango

Kaina:
51.79 Lt
Miestas: Vilnius
Skelbimo ID: 856687

Aprašymas

Pamokos, skirtos tiems, kas jau nors šiek tiek pramoko tango ir norėtų įsigilinti į šį šokį kitaip, negu įprasta...

Kiekvienas yra pastebėjęs, kad gyvendami nuolatiniame skubėjime, žmonės sustoja tik tam, kad su nostalgija atsigręžtų į malonius momentus, kurie nesugrįš. Galbūt jūs esate iš tų, kam tai atsibodo, kas nori sąmoningai pragyventi kiekvieną akimirką. Ne visi tiki, jog tai įmanoma. Bet didelė kelionė prasideda nuo mažų žingsnių.

Išmokti sąmoningai šokti – tai bus jūsų pirmas žingsnis link sąmoningo gyvenimo. Be visa ko, tai malonu, gražu ir įdomu.

Kodėl tango ir kodėl sąmoningesnis? Šis iš pirmo žvilgsnio keistas „aistringo“ šokio ir meditatyvaus atsipalaidavimo derinys yra tikras gyvenimo su jo sudėtingais santykiais ir netikėtumais modelis. Sąmoningai judėdami ir improvizuodami sukuriate estetišką šokį ant parketo ir tampate savo gyvenimo šeimininku.

Jau beveik dvejus metus meditacijos centre „Meilės kelias“ sąmoningo tango puoselėtojai mokosi tango subtilybių pagal unikalias metodikas, kurios leidžia pakankamai greitai įsilieti į autentiško tango šokėjų bendruomenę.

Intensyvūs, bet tuo pačiu atpalaiduojantys sąmoningesnio tango užsiėmimai kiekvieną ketvirtadienį nuo 19 iki 21 val. Vilniuje, Smolensko g. 10d—10.

Partneris(-ė) nebūtina(s). Vienos 2 val. pamokos kaina 15 €. Penkių pamokų – 60 €. Į šias kainas įeina ir 3 val. praktiniai užsiėmimai, kurie vyksta pirmadieniais restorano „Sakwa“ salėje.

Daugiau informacijos el. paštu info@dance-mind.eu ir (arba) telefonu (8~687) 29122.

Kontaktai

Halina ir Valentinas


Susiję skelbimai