« Ankstesnis
Sukurtas: 2018-04-21 10:29:21
Atnaujintas: 2018-10-22 11:10:51
Parodytas: 185;  Susidomėjo: 185

Darbas namuose. Realūs dideli uždarbiai

Kaina:
3452.80 Lt
Miestas: Kaunas
Skelbimo ID: 856592

Aprašymas

Tai rimti uždarbiai, ne loterijų formulės, kazino apgaulės, tai suprantami visiems uždarbiai iš pardavimų.

1. Pardavimai. Tai rimtas uždarbis tinkantis visiems,nereikalaujantis specialių įgudžių. Jums nereikes norint uždirbti investuoti į kažkokias kompanijas ir priklausyti nuo jų, tai investicija kuria jus galėsite valdyti (nes investuosite į savo prekės reklamą, ar nusipirkti skelbimo iškėlimo paslauga, ar reklamą facebooke, googleje.) Gaukite pajamas iš pardavimų, tai jums neužims daug laiko, o ir uždirbti galėsite tikrai nemažai. Šis darbas gali greitai tapti jūsų pagrindiniu pragyvenimo šaltiniu.
_ ______________________
Tai ypač patrauklus pasiūlymas, pasyvios pajamos, oficialu, mokami mokesčiai

2. Marketingas kitaip. Puikus pasiūlymas norintiems uždirbti marketinguose, garantuotas kilimas marketingo struktūrose, be to pasyvus. Padėsime jums pasyviai pakilti iki Lyderio statuso (su garantuota pastovia alga nuo 200 iki 1000), marketinguose dideli uždarbiai prasideda tik pažengusiems nariams (tai turintiems Lyderio, ar aukštesnį statusą) be to, kad pasiekti Lyderio statusą, jums nereikės burti savo komandos, pirkti ir pardavinėti produktų.

Klausite kaip taip gali būti? - Mes turime sukūrę efektingai veikiančias reklamines kompanijas, kokybišką reklaminę medžiagą, el.parduotuves. Investavę daug laiko, darbo ir pinigų.

Ir dabar mes gauname grąža. Mes jums siūlome pamatyti marketingą kitu kampu, kad negaišdami laiko, matytumėte kaip tai veikia, kokius pinigus gaunate, galėtumėte palyginti praeitų statusų privalumus ir visa tai be didelių investicijų pvz. kad pasiekt aukštą statusą (Lyderio, ar aukščiau) savarankiškai asmeniškai jūsų investicijos gali siekt 3000-5000 eurų, arba jūsų komandos (kurią dar jums reiks surinkti), o tai gali atimti labai daug laiko, o daugeliui gali ir visai nepavykti. Todėl siūlome prisijungti prie mūsų jau sukurtos ir stabilios sistemos.

Turėdami efektyvius darbo įrankius mes galime plėstis, didinti komandą, generuoti pirkimus, pardavimus, kad gautume komandinius taškus, kurie būtini pasikelti marketingo statusui.

Tad kviečiame prisijungti ir jus.


Daugiau inf. rasite tinklapyje: https://www.investicija.org

Kontaktai

Paulius

www.investicija.org

Rašyti pardavėjui


Susiję skelbimai