« Ankstesnis Kitas »
Sukurtas: 2018-04-16 16:54:13
Atnaujintas: 2021-12-06 19:14:29
Parodytas: 1116;  Susidomėjo: 1116

Profesionalūs makiažo (visažisčių/tų) kursai Klaipėdoje

Kaina:
1001.31 Lt
Miestas: Klaipėda
Skelbimo ID: 856516

Aprašymas

Informacija ir registracija telefonu +370 698 03934
Dėstytoja - Visažistė, Vilma Andriulienė

Šie kursai skirti žmonėms, kurie nori dirbti makiažo specialistų darbą madų ir grožio pramonėje, o galbūt gražinti drauges, pažįstamas ar kaimynes. Jums nebūtinos išankstinės žinios. Svarbu, kad Jus žavėtų spalva, forma, mada, žmonės, o svarbiausia makiažas. Meniška mąstysena ir kūrybingumas yra privalumai. Galbūt šie kursai bus Jūsų tramplynas, nuo kurio šoksite į platesnius grožio pasaulio vandenis. Tikime, jog mus su Jumis sieja bendras tikslas ir mes galime padėti įgyvendinti Jūsų svajones !
Picture
Kursų trukmė - 25 val.
Kaina grupėje 3 ir daugiau - 290 €. (medžiagų kaina įskaičiuota).
Kaina individualiai - 730 €. (medžiagų kaina įskaičiuota).
Kursai vyksta 2-3 kartus per savaitę po 2-3 val., apie mėnesį laiko.
Baigusiems kursus išrašome sertifikatą.
Sertifikato išrašymas užsienio kalba - 30 €.
Tik Išlaikiusiems egzaminą, įgyjama Visažistės kompetencija.
Programa įregistruota: Švietimo ir Mokslo Ministerijos, Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre.
Programos kodas 220011015
Teorinėse ir praktinėse paskaitose sužinosite viską apie grožio makiažą:
281. Produktai ir jų tekstūros;
2. Makiažo atlikimo eiliškumas;
3. Profesionalūs makiažo įrankiai;
4. Odos priežiūra ir paruošimas makiažui / demakiažas;
5. Maskavimo priemonės ir būdai;
6. Morfologinė veido analizė / veido formos, proporcijos, korekcijos;
7. Šviesa ir kontrąstai;
8. Spalvotyra;
9. Makiažai - dieninis, brandžios moters makiažo variacijos, dūminis, vestuvinis-proginis, vakarinis, fotosesinis;
10. Antakių korekcija.
11. Akių formos koregavimo, šešėliavimo, akių pravedimo technikos.
12. Birių pigmentų, blizgučių panaudojimas.
13. Makiažo stilių aptarimas.
14. Baigiamasis darbas - diplomo įteikimas.
Dauguma paskaitų yra praktinio pobūdžio, todėl įgytas teorines žinias taikysite praktikuodami.
Į praktines makiažo pamokas siūlome atsivesti savo modelį.
Mokoma su įvairiomis profesionaliomis kosmetikos priemonėmis bei įrankiais.
Naudojama profesionali NOUBA (Italija); Make UP Atelier Paris (Prancūzija); kosmetika.
Suteikiama NOUBA - nuolaida gaminiams įsigyti.

Kosmetika NOUBA - išskirtinis rafinuotos elegancijos ir inovacijų derinys. Mados pasaulyje NOUBA būtų neabejotina haute couture žvaigžde, automobilių salone - prabangus limuzinas, o kosmetikos industrijoje NOUBA yra pasaulio grožio sostinėse pripažintas prekės ženklas iš Italijos, žavintis estetikos gurmanus. NOUBA yra Italijos makiažo meistrų sukurta dekoratyvinė kosmetika, skirta profesionalams ir asmenybėms, vertinančioms išskirtinį skonį, grožį bei nepriekaištingą kokybę. Novatoriški NOUBA sprendimai, diktuojantys madas. NOUBA makiažo linijos kūrėjai siūlo išskirtinius produktus, kuriuose visos detalės pažymėtos aukščiausios kokybės ženklu - pradedant medžiagų ir gamybos būdų pasirinkimu, baigiant nuostabiai elegantišku pakuotės dizainu. Novatoriški sprendimai, darantys poveikį kosmetikos rinkai, yra dar vienas ryškus NOUBA makiažo linijos bruožas. Pavyzdžiui, NOUBA įdegį suteikiančią pudrą profesionalūs grožio žurnalai ir rinka įvardino kaip pastarųjų dešimtmečių novatoriškiausią ir revoliucingiausią kosmetikos produktą. Išskirtiniai NOUBA makiažo linijos bruožai: Gaminama specialiai klientui. NOUBA kosmetikos produktai pradedami gaminti tik gavus užsakymą, todėl garantuojama, kad klientas nusipirks 100 % šviežią kosmetiką. Rankų darbas. NOUBA kosmetika gaminama rankomis - taip užtikrinama nepriekaištinga kokybė. Technologijos, suteikiančios unikalias savybes. Novatoriški NOUBA kosmetikos gamybos sprendimai leidžia Jums pasiūlyti skystus lūpų dažus, kurie užtepti ryte nenublunka iki vakaro, o ant lūpų nėra jokio lipnumo pojūčio... Specialiai paruoštą mineralinę pudrą ir akių šešėlius, kurie netrupa, neskyla ir leidžia Jums jaustis patogiai bei užtikrinai visą dieną. Ir naujovę kosmetikos pasaulyje - neblizgančią perlamutrinę pudrą, kuri išryškina išskirtinius veido bruožus.
Išskirtinė spalvų gama. Specialios pigmentų apdorojimo technologijos NOUBA kosmetikos gaminiams suteikia ypač ryškias ir ilgai išliekančias spalvas - tai būtų šešėliai, lūpų dažai ar spalvotas tušas blakstienoms. Beje, indigo spalvos blakstienų tušas dar niekada nebuvo toks ryškus, kaip gaminamas NOUBA... Tausoja sveikatą. NOUBA gamintojai atidžiai parenka kosmetikos produktų sudėtines dalis, kad jos neturėtų kenksmingo poveikio sveikatai. Be to, liepą pasaulinei grožio rinkai NOUBA pristatys revoliucinį sprendimą - „Žaliosios linijos" produktus - dekoratyvinę kosmetiką be parabenų. Nuostabus itališkas dizainas. Vos paėmus bet kurio NOUBA gaminio pakuotę pajusite ten slypinčią rafinuotą eleganciją, skirtą būtent Jums.

Kontaktai

Vytas Eidikaitis

www.vev.lt

mokymo-centras

Rašyti pardavėjui


Susiję skelbimai