« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2018-04-16 00:32:43
Parodytas: 390;  Susidomėjo: 390

Atpalaiduojantis taškinis masažas

Kaina:
69.06 Lt
Miestas: Vilnius
Skelbimo ID: 856499

Aprašymas

Ypatingas atpalaiduojantis taškinis masažas (pastaruoju metu sparčiai populiarėjančios meridianinės arba energijos terapijos atmaina) – tai kinų akupresūros ir japonų shiatsu seansas, kurio metu masažuotojas aptinka su neišreikštomis emocijoms susijusias įtampas ir paveikdamas reikiamus taškus pašalina streso ir susirgimų priežastis, stiprindamas jūsų gebėjimą puoselėti savo sveikatą ir grožį.

Tai išskirtinis metodas, neturintis analogų Lietuvoje. Be įprastos taškinio masažo metodikos, masažo seanse taikomos žinios, įgytos tiesiai iš kinų medicinos meistro dr. Čen Džen-ju apie biologiškai aktyvių taškų ir emocijų sąsajas, o šiuolaikinės psichoterapijos žinios leis aptikti ir pašalinti ne tik emocines įtampas, bet ir jų šaknis.

Fizinis lengvumas, kurį žmonės pajunta po taškinio masažo – tai dar ne viskas. Svarbiausia, kad klientai įgyja ir emocinę laisvę, gebėjimą spręsti įvairias problemas be vargo ir įtampos.

Šio unikalaus atpalaiduojančio masažo seansai vyksta jaukioje meditacijų centro „Meilės kelias“ (Smolensko g. 10d—10) aplinkoje. 50 min. seanso kaina 20 €, 1 val. 20 min. seansas — 30 €.

Kontaktai

Valentinas


Susiję skelbimai