« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2016-09-23 10:02:03
Atnaujintas: 2018-10-24 09:34:34
Parodytas: 1207;  Susidomėjo: 1207

Metaliniai Laiptai, laiptų karkasai, porankiai ir kiti metaliniai gaminiai

Kaina:
sutartinė
Miestas: Vilnius
Skelbimo ID: 848403

Aprašymas

Laiptai, laiptų karkasai, porankiai ir kiti metaliniai gaminiai

Laiptai, laiptų karkasai, porankiai ir kiti metaliniai gaminiai
METALINIŲ LAIPTŲ GAMYBA

Metalinių laiptų gamyba

Mes gaminame lauko ir vidaus metalinius laiptus, ir metalinių laiptų karkasus. Projektojame ir gaminame laiptus su medinėmis pakopomis. Pagal užsakymą metalinius laiptus, laiptasijas, laiptų karkasus dažome milteliniais dažais. Praktiškus ir stilingus laiptus gaminame individualiems namams, loftams, biurams, kavinėms. Metalo laiptus galima sumontuoti kaip viduje taip ir  išorėje.

Gaminame laiptus įvairiausio dizaino, laiptus su medinėmis, metalinėmis  pokopomis. Metaliniai laiptų karkasai būna kelių variantų: vienguba laiptasija, dviguba, laužtos, sraigtinės arba tiesios formos laiptasijos.

Nešanti metalinė laiptų konstrukcija nudažoma pasirinkta spalva, milteliniais dažais, arba gruntuojama ir dažoma pasirinktais dažais. Dažniausiai laiptų karkusui pasirenkama šviesia spalva (pilka, balta arba kiti atspalviai). Jeigu norima pabriežti ir papuošti erdvę laiptasijos spalva turi stipriau išsiskirti nuo sienų spalvos, jeigu sienos švesios, dažoma tamsesne spalva. Karkasą laiptams geriau tvirtinti prieš galutinę apdailą, o kad išvengti didelių išlaidų galima pritvirtinti laikinas medines laiptų pakopas.

Metalinių laiptų (su medinėmis pakopomis) privalumai:

Laiptų standumas ir patikimumas
Atsparumas įvairioms apkrovoms
Paprastas laiptų montavimas, dažniausiai užtenka 2-3 tvirtinimo vietų.
Ilgas laiptų tarnavimo laikas
Metalinių laiptų (su medinėmis pakopomis) priva
Turėklai, porankiai

Gaminame ir montuojame įvairus turėklus, porankius, aptverimus laiptams, terasoms ir balkonams. Turėklų ir porankių  gamybai naudojame įvairias medžiagas: metalą, medį, stiklą. Gaminame turėklus iš juodojo metalo profilių naudojant kalvės elementus ir miltelinį dažymą. Gaminame porankius ir turėklus iš  nerūdijančio plieno, viriname nerūdijantį plieną ir kitus spalvotus metalus.

Nerūdijančio plieno turėklai

Turėklai nerūdijančio plieno nerūdija, jų nereikia dažyti. Nerūdijantį plieną lengva prižiūrėti, nerūdijančio plieno gaminiai ilgiausiai tarnauja kaip pastato viduje taip ir lauko sąlygomis nes nebijo korozijos. Nerūdijančio plieno turėklai laiptams pagaminami ir suvirinami iš standartinių metalinių profilių: apvalių, kvadratinių, stripų ir kitų. Nerūdijančioms turėklų porankiams ir  kitiems laiptų elementams galima naudoti medį ir kitas medžiagas. Gaminami Vilniuje.

Turėklai su kalvės elementais

Metalinių turėklų gamyba – mūsų specializacija. Gaminame turėklus, ir aptverimus – paprasčiausius, naudojant standartinius kalvės elementus, turėklus su meninės kalvystės elementais.
Kalvio darbo turėklai gaminami dviems būdais:

1. Karšto kalimo būdas.
2. Šalto kalimo būdas

Pirmas būdas – tai kada metalas (dažniausiai plienas) kaitinimas ir formuojamas esant aukštoms 800-1100 laipsnių temperatūroms. Toks būdas naudojamas meno kalvystėje. Karštas metalo formavimo būdas leidžia suteikti metalui individualia, nepakartuojama forma. Antras būdas – šaltas kalymas, metalo formavimui (lankstimui) naudojamos staklės ir prietaisai ir jau pagaminti standartiniai kalvės elementai. Antro būdo privalumai – nėra metalo oksidacijos nuo kaitinimo ir mažesnė turėklų kaina. Šitame puslapyje Jus galite pamatyti mūsų darbų pavizdžius. Išsamesnę informaciją visada suteiksime telefonu- +370 678 52648

Tel.   +370 678 52648
http://skardameta.lt
skardameta@gmail.com

Kontaktai

Metalo laiptai


Susiję skelbimai