« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2016-08-05 10:08:10
Parodytas: 377;  Susidomėjo: 377

Nuostabūs Murkliai

Kaina:
sutartinė
Miestas: Vilnius
Skelbimo ID: 847099

Aprašymas

Kaip ir kiekvieną vasarą pabyra gausus kačiukų derlius. Kačiukų, kurie gimsta gatvėse ir kurie nuo pat gimimo to net nežinodami yra priversti žaisti žiaurią gyvenimo loteriją: sulauks savo gelbėtojų, ar liks būti tais, kurie neturi vardų ir dėl kurių niekam neskauda kai jie alksta ar suserga.
Į „Naminukų“ globą pateko keturi mažyliai, kurie pirmuosius savo gyvenimo mėnesius praleido viename iš Lazdynų kiemų. Ten nuo pat mažumės, visai nevaikiškai stūmė savo dienas mokydamiesi kuo pasitikėti, ko bijoti ir kur saugiau pernakvoti. Nuo tos dienos kai atkeliavo į prieglaudėlę, jų gyvenimas apsivertė aukštyn kojom ir dabar visi kartu mokomės naujų dalykų: jie- kad žmonės gali būti draugais, o mes- kantrybės įgaunant jų pasitikėjimą. Mažyliams maždaug 3 mėn., jau „nuparazitinti“, sveiki, netrukus bus paskiepyti.
Taja (juodukė), Luana (juoda su baltu) ir Širdukas (baltas su rainu)- kiekvienas iš jų labai laukia savo žmogaus, kuris padovanos jiems sotų, katinišką gyvenimą, o jie atsidėkos savo nepakeičiama draugyste! Norite susipažinti su jais? Skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!

Kontaktai

VŠĮ NAMINUKAI


Susiję skelbimai