« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2016-04-05 22:54:28
Parodytas: 416;  Susidomėjo: 416

Darbas šokėjoms naktiniuose klubuose Europoje

Kaina:
17264 Lt
Miestai: Alytus, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Vilnius
Skelbimo ID: 843761

Aprašymas

"Dancers Recruitment" - agentūra, kuri bendradarbiaujame su naktiniais klubais Europoje ir siūlome striptizo, topless šokėjos optimaliausius darbo pasiūlymus kiekvienai merginai. Merginoms siūlome darbą naktiniuose klubuose Norvegijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Danijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje ir Liuksemburge.

1. Tarptautiniu mastu žinomas prestižinis naktinis klubas, įsikūręs Danijos sostinėje Kopenhagoje, siūlo darbą komunikabilioms ir žavingos striptizo šokėjoms, turinčioms panašios darbo patirties. Klubas labai jaukus ir ypač mėgstamas tarp šokėjų, jame vyrauja šilta ir draugiška atmosfera. Klubas siūlo aukštą atlyginimą ir už vieną darbo vakarą šokėjai moka 500 DKK (€70) fiksuotą atlygį, nuo €26 iki €200 už privačius pasirodymus ir 15% nuo gėrimų bei išskirtinę premiją – net 12,5% grąžinama suma nuo valstybinių mokesčių. Klubas šokėjai paruošia visus dokumentus dėl įdarbinimo, suteikia pilnai įrengtus apartamentus.

2. Norvegijos sostinės Oslo centre įsikūręs klubas vilioja klientus savo itin intymia ir jaudinančia atmosfera, stilingu ir prabangiu interjeru bei komfortiška aplinka. Klubas kviečia merginas įsilieti į jų koletyvą ir siūlo striptizo šokėjos darbą. Šokėjoms mokamas garantuojamas vakaro atlygis – 400 NOK (apie €50), 20-30% nuo gėrimų, 30-40% nuo privačių šokių, 100% surinktų arbatpinigių. Garantuojamas atlygis reiškia, kad jeigu šokėja dėl mažo klientų apsilankymo per vakarą nuo šokių ir gėrimų uždirbtų mažesnę sumą negu 400 NOK, klubas primoka skirtumą. Klubas suteikia nemokamus apartamentus bei kiekvieną dieną šokėjos nuvežamos į klubą ir parvežamos atgal.

Visus darbo pasiūlymus rasite internete: http://dancersrecruitment.com/lt/darbas-striptizo-sokejoms-topless-sokeju-idarbinimo-agentura-darbo-pasiulymai-uzsienyje/

“Dancers Recruitment agentūra, esant būtinybei, pasirūpiname kelionės išlaidomis be jokio agentūros mokesčio. Su kiekviena mergina pasirašoma dvišalė sutartis, garantuojamas saugus ir legalus darbas, visada laiku mokamas atlyginimas ir geros darbo sąlygos. Visi klubai suteikia merginoms apartamentus su visais patogumais kontrakto metu.

Prisijunk prie mūsų komandos - dirbk, keliauk, poilsiauk ir užsidirbk su Dancers Recruitment be jokio agentūros mokesčio!

Smulkesnė informacija:
info@dancersrecruitment.com

Kontaktai

Egle

Nėra nuotraukos


Susiję skelbimai