« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2016-02-11 05:31:15
Parodytas: 502;  Susidomėjo: 502

NUOTOLINIS VERTIMAS DE-LT, RU-LT su IVP

Kaina:
sutartinė
Miestai: Alytus, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Vilnius
Skelbimo ID: 841968

Aprašymas

DE-LT
Nuotoliniu būdu raštu verčiu IŠ VOKIEČIŲ KALBOS į lietuvių kalbą (VERSLO, finansų tematika, registrų išrašai, bankų išrašai, CMR, policijos dokumentai, mokesčių deklaracijos, įgaliojimai, instrukcijos, susirašinėjimai su įvairiomis institucijomis ir pan.). Ekonominis išsilavinimas, vertimų patirtis 5 metai.

RU-LT
Taip pat nuotoliniu būdu raštu IŠ RUSŲ KALBOS į lietuvių k. (GIMTOJI KALBA – LIETUVIŲ). verčiu paprastus ir SPECIALIZUOTUS tekstus įvairia tematika (BUHALTERINIAI DOKUMENTAI, FINANSINĖS ATSKAITOMYBĖS DOKUMENTAI, sutartys, interneto puslapiai (perkelti į Word ar kitą formatą), populiariosios medicinos straipsniai, psichologija, įvairios instrukcijos, restoranų ir kavinių meniu, studentų darbai, statyba, šildymas-vėdinimas, šilumos tiekimas, geležinkeliai, elektros tiekimas, viešieji pirkimai, transportas, automobilių remonto kalkuliacijos, informacinės technologijos, stomatologija, garso įrašai ir kit.).

Įkainis - nuo 3,00 Eur už 1600 ženklų be tarpų, priklausomai nuo teksto sudėtingumo ir atlikimo termino. Konkrečią kainą galiu pasakyti tik pamačiusi tekstą, pageidautina Word formatu.

Galiu išrašyti sąskaitą (dirbu su IVP pažyma). Sąskaitas pasirašau skaitmeniniu parašu.

Atsiskaitymas tik internetu.

Miestas: visa Lietuva
Tel.8 673 69614
El. p. tekstas13@gmail.com
Nėra nuotraukos


Susiję skelbimai