« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2015-10-01 14:56:41
Parodytas: 511;  Susidomėjo: 511

Aukštos Kokybės Rašto Darbai !

Kaina:
3.45 Lt
Miestai: Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Vilnius
Skelbimo ID: 836954

Aprašymas

Baigiamieji bakalauro / magistro, kursiniai, referatai ir kiti rašto darbai iš EKONOMIKOS, FINANSŲ ANALIZĖS, APSKAITOS, MARKETINGO, VADYBOS ir kt.
Turiu ekonomikos (kv. finansai ir bankininkystė) bakalauro laipsnį. Rengti moksliniai straipsniai publikuoti moksliniame žurnale "Ekonomika ir vadyba: Aktualijos ir perspektyvos".

Atlieku finansines analizes, įmonių balanso ir pelno (nuostolių) ataskaitos horizontaliąją bei vertikaliąją analizę, pelningumo, mokumo, veiklos efektyvumo, apyvartumo, pinigų srautų finansinių santykinių rodiklių skaičiavimą ir analizę, Du Point analizę, rodiklių prognozavimą pagal Trendo f-ją, eksponentinį ir kitus metodus, įmonių bankroto tikimybės vertinimą pagal klasikinius statistinius ir moderniuosius tiesinės diskriminantinės analizės ir logistinės regresijos bankroto prognozavimo modelius ir kt.

Garantuoju kokybiškus, išpildytus ir stilistiškai tvarkingus darbus, kurie bus parengti laiku. Prireikus, papildomi ar pakoreguojami pagal Jūsų dėstytojo nurodymus NEMOKAMAI !

Kreipkitės telefonu: +37068384401 arba el.paštu: papers.numero.uno@gmail.com
Mielai atsakysiu į gautas SMS žinutes.

Kontaktai

Rasto


Susiję skelbimai