« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2015-08-24 13:51:04
Parodytas: 347;  Susidomėjo: 347

NAMAIPARDAVIMUI.LT - MIESTO KOMUNIKACIJOS

Kaina:
286582 Lt
Miestas: Vilnius
Skelbimo ID: 835282

Aprašymas

MODERNI, IŠSKIRTINĖ NAUJŲ NAMŲ GYVENVIETĖ. VOS 7 KM IKI LAZDYNŲ


PAGRINDINIAI PRIVALUMAI:

- GALIMA RINKTIS IŠ 5 KOTEDŽŲ;

- VISOS MIESTO KOMUNIKACIJOS(DUJOS, ELEKTRA, VANDENTIEKIS IR NUOTEKOS, INTERNETAS);

- ATSAKINGAI, KOKYBIŠKAI ATLIKTI DARBAI;

- VISOS STATYBINĖS GARANTIJOS;

- VAIKŲ DARŽELIS KVARTALE;

- PATRAUKLI NAMO ORIENTACIJA PASAULIO ŠALIŲ ATŽVILGIU.

VIETA. Uždara naujos statybos individualių namų gyvenvietė pietvakarinėje Vilniaus miesto dalyje. Vos 7 kilometrai nuo Lazdynų mikrorajono, 14 kilometrų nuo Vilniaus miesto centro. Rami, netriukšminga vietovė. Vaizdinga aplinka. Gerai išvystyta infrastruktūra.

SUSISIEKIMAS. Iki pat šio kvartalo yra asfaltuotas kelias. Greitas ir patogus susisiekimas su miesto centrine dalimi. Iki miesto centro vos 15 minučių kelio automobiliu. Prie pat šios gyvenvietės yra autobuso sustojimo stotelė.

APLINKA. Harmoninga architektūra. Kvartalas suprojektuotas griežtai laikantis normų, išlaikyti reikiami atstumai tarp statinių. Nuo gatvės kvartalas yra atskirtas garsą izoliuojančiu akustiniu ekranu. Sutvarkytos gatvės, įrengtas gatvių apšvietimas, priešgaisriniai rezervuarai. Suformuoti tvenkiniai. Kvartale yra vaikų darželis, naujas prekybos centras su kavinuke. Įrengtos vaikų žaidimo aikštelės.

NAMAS:

Sienos – silikatinių blokelių mūras (18 cm). Apšiltinimas 20 centimetrų polistireninis putplastis. Apdaila – akrilinis apdailinis tinkas, akmens masės plytelių apdaila. Pertvaros yra mūrinės (dujų silikatiniai blokeliai 10 cm).

Stogo konstrukcija yra vienšlaitė. Du sluoksniai ruloninės dangos. Įrengta lietaus vandens nuvedimo sistema.

Pamatai – gręžtiniai poliniai su gelžbetoniniu rostverku. Rostverkas apšiltintas iš apačios, vidaus ir išorės 5 centimetrais polistireniniu putplasčiu.

Langai 6 kamerų plastikiniai su trijų stiklų paketu ir dviem selektyviniais stiklais. Stiklo paketas su selektyviniu stiklu. Varstomos dalys su mikroventiliacija. Gyvenamosiose zonose sumontuoti vitrininiai langai.

GERBŪVIS:

Pilnai sutvarkyta namo aplinka. Numatytos zonos išgrįstos betoninėmis trinkelėmis. Pasėta veja. Sklypas aptvertas medine tvora. Tinkamai parinkta namo vieta sklype.

KOMUNIKACIJOS:

Numatyta dujinio šildymo sistema. Šildymo sistema name yra pilnai išvedžiota: pirmajame aukšte yra įrengtas grindinis šildymas, antrajame- numatytas radiatorinis.

Elektros įvadas į kotedžą. Atlikta vidaus elektros instaliacija.

Vandentiekis ir nuotekų kanalizacija – įvadas į namą. Išvedžioti iki pajungimo taškų.

Telekomunikacinis šviesolaidis.

IŠPLANAVIMAS. Pirmas aukštas: tambūras, katilinė/sanmazgas, virtuvės-svetainės kambarys(iš šios zonos yra išėjimas į lauko terasą). Antras aukštas: trys miegamieji kambariai bei sanmazgas.

ĮRENGIMAS. Dalinė apdaila. Grindys yra paruoštos grindų dangos klojimui. Vidaus pertvaros yra išmūrytos. Sienos yra tinkuotos ir vieną kartą glaistytos. Sumontuota metalinė laiptų konstrukcija. Sumontuotos palangės.

FINANSAVIMO SĄLYGOS. Šiam nekilnojamajam turtui įsigyti galime pasiūlyti išskirtines banko būsto finansavimo sąlygas. PLAČIAU APIE TAI – bustokreditavimas.lt

DAUGIAU PANAŠIŲ NAMŲ PASIŪLYMŲ VISUOMET RASITE – namaipardavimui.lt

Dėl detalesnės informacijos – visuomet prašome kreiptis!

Duomenys:

Rajonas: Lazdynai
Gatvė: IKI LAZDYNŲ 7KM
Aukštai: 2
Kambariai: 4
Statybos metai: 2015
Būklė: Dalinė apdaila
Langai: Plastikiniai
Vandentiekis: Miesto vandentiekis
Žemės paskirtis: Namų valda
Sklypo plotas: 5
Internetas
Balkonas
Židinys
Asfaltuotas privažiavimas

Kontaktai

Akorus Real Estate, UAB


Susiję skelbimai