Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2015-08-04 19:18:08
Parodytas: 615;  Susidomėjo: 615

Spektaklio

Kaina:
13 Lt
Miestai: Alytaus r., Kaunas, Vilnius
Skelbimo ID: 834516

Aprašymas

Premjera
„Neprilygstamosios“ – Naujojo teatro spektaklis apie aukščiausią žmogaus galimybių ribą

2015 m. rugsėjo 24 d., 19 val. Menų spaustuvės Juodojoje salėje (Šiltadaržio g. 6, Vilnius) bus rodomas dviejų veiksmų (trukmė 2 val. 15 min.) šokio spektaklis „Neprilygstamosios“ („Top girls“) pagal šiuolaikinę Kerilės Čerčil pjesę. Spektaklis kviečia žiūrovus pasinerti iki giliausių mūsų esaties gelmių, prisiminti Kūrėjo mums dovanotą moterišką ir vyrišką prigimtį; mūsų nemirtingą sielą, turinčią atmintį iš „praeitų gyvenimų“ – reinkarnaciją; amžiną pastangą ieškoti ir būti laimingam. Spektaklyje bendravimas vyksta ne tik žodžiu, bet ir kūno kalba – šokiu, pagal Tai Či (vert. aukščiausios ribos kovos menas) judesius.
Naujojo teatro spektakliai – tai ne tik iššūkis pačiam teatrui, bet ir žiūrovams. Stebina šio teatro drąsa, kiekvienas spektaklis – vis naujo žanro, stiliaus, išraiškos priemonių paieška. Žinantis šį teatrą žiūrovas niekada negali jo pažinti iki galo, nes tai, ką pamato, negali nestebinti, nešokiruoti, palikti abejingo. Spektakliai žavi pastatymų profesionalumu, aktorių nuoširdumu, naujovėmis.

Režisierė Šviesa Šulc, scenografė Lina Karaliūtė, kostiumų dailininkės Eigilė Juodytė ir Lina Karaliūtė, kompozitorius Martynas Jankevičius, modernaus šokio ir scenos plastikos specialistas Romualdas Petkevičius.
Bilietų kaina – 13 EUR.
Bilietus galima įsigyti visose BILIETAI LT platinimo vietose, internetu www.bilietai.lt, www.teatrai.lt ir 1 val. iki renginio Menų spaustuvėje.
Nuolaidos senjorams, studentams, scenos menų profesionalams, grupėms perkant 10 bilietų ir daugiau, su OMNI ID auksine arba sidabrine kortele (2 bil.), moksleiviams bei neįgaliesiems – 50 proc.
Atkreipiame dėmesį: Menų spaustuvėje atsiskaitymas tik grynaisiais.
Video: https://www.youtube.com/watch?v=A6cUWU_dkOM ir https://www.youtube.com/watch?v=Ucxm13APEH0
Daugiau informacijos - www.naujasisteatras.lt

Kontaktai

Arturas Bardzilauskas


Susiję skelbimai