« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2015-05-22 11:17:23
Parodytas: 436;  Susidomėjo: 436

PARDUODAMAS NAMAS SU DALINE APDAILA IR SUTVARKYTU GERBŪVIU

Kaina:
369450 Lt
Miestas: Vilnius
Skelbimo ID: 830061

Aprašymas

PARDUODAMAS INDIVIDUALUS NAMAS!

PAGRINDINIAI NAMO PRIVALUMAI:

- DALINĖ APDAILA;

- SUTVARKYTAS GERBŪVIS;

- FUNKCIONALIAI SUPLANUOTAS;


VIETA. 12 kilometrų iki Vilniaus miesto centro. Namas yra atokiau nuo sraunių gatvių. Geras ir patogus privažiavimas iki pat namo. 250 metrų iki prekybos centro.

SUSISIEKIMAS. Iki autobusų stotelės yra 150 metrų. Patogus susisiekimas su miesto centrine dalimi.

NAMAS. Pamatai yra poliniai su gelžbetoniniu rostverku. Pamatai yra apšiltinti 10 cm polistireniniu putplasčiu. Namo išorinės sienos yra išmūrytos iš dujų silikatinių blokelių. Fasadas apšiltintas 15 cm polistireniniu putplasčiu. Apdaila – dekoratyvinis tinkas. Stogo konstrukcija yra medinė, vienšlaitė. Danga profiliuota skarda. Stogo konstrukcija apšiltinta 20 cm akmens vata. Sumontuoti lietvamzdžiai. Name sumontuoti kokybiški plastikiniai langai su dviem stiklo paketais. Sumontuotos skardinės palangės.

SKLYPAS. Namui priklauso atskiras sklypas. Taisyklinga sklypo forma ir lygus paviršius. Sklypas išlygintas derlingu žemės sluoksniu. Aptvertas tvora, sumontuoti vartai. Suklotos betoninės trinkelės.

AUTOMOBILIO PARKAVIMAS. Betoninėmis trinkelėmis išgrįsta aikštelė namo uždaroje teritorijoje.

KOMUNIKACIJOS. Name yra išvedžiota šildymo sistema: įrengtas radiatorinis bei grindinis šildymai. Įrengtas vietinis vandentiekio gręžinys, 42 metrų gylio, atliktas įvadas į namą, išvedžiota iki pajungimo taškų. Nuotekų kanalizacija yra vietinė, įvadas į namą ir iki pajungimo taškų. Elektros įvado galingumas 10 kW, atlikta vidaus elektros instaliacija.

IŠPLANAVIMAS. Pirmasis aukštas: koridorius su niša sieninei spintai, katilinė su išėjimu į kiemą, tualeto kambarys, atskira virtuvė (esant norui yra galimybė sujungti su svetaine), erdvi svetainė su išėjimu į lauko terasą. Antrasis aukštas: vonios kambarys su langu, du vaikų miegamieji kambariai ir erdvus pagrindinis miegamasis, kuriame galima atskirti drabužinę.

ĮRENGIMAS. Grindys yra paruoštos grindų dangos klojimui. Išmūrytos visos pertvaros. Ištinkuotos sienos. Įrengta metalinė laiptų konstrukcija.

FINANSAVIMO SĄLYGOS. Šiam nekilnojamajam turtui įsigyti galime pasiūlyti išskirtines banko būsto finansavimo sąlygas. PLAČIAU APIE TAI – bustokreditavimas.LT

Daugiau PANAŠIŲ ir NESKELBIAMŲ namų pasiūlymų RASITE – namaipardavimui.LT

NEMOKAMAS būsto VERTĖS nustatymas – bustoverte.LT

Duomenys:

Rajonas: N.Vilnia
Plotas: 130
Aukštai: 2
Kambariai: 4
Statybos metai: 2015
Būklė: Dalinė apdaila
Langai: Plastikiniai su dviejų stiklų paketu
Sienos: Blokeliai
Išorės apdaila: Tinkas,dažai
Vandentiekis: Vietinis vandentiekis
Sklypo plotas: 6
Internetas
Balkonas/terasa
Kabelinė TV

Kontaktai

UAB "Akorus Real Estate"


Susiję skelbimai