« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2015-05-18 17:41:40
Parodytas: 410;  Susidomėjo: 410

NAUJAS PROJEKTAS ANTAKALNYJE. TERASOS, DUJINIS ŠILDYMAS, UŽDARA TERITORIJA

Kaina:
235999 Lt
Miestas: Vilnius
Skelbimo ID: 829704

Aprašymas

PARDUODAMI NAUJI KOTEDŽAI

PAGRINDINIAI NAMO PRIVALUMAI:

- PERSPEKTYVI VIETA;

- 3 ARBA 4 KAMBARIŲ;

- GALIMYBĖ ATLIKTI APDAILOS DARBUS;

- KIEKVIENAM KOTEDŽUI PRIKLAUSO ŽEMĖS SKLYPAS;

- ATSKIRI ĮĖJIMAI, ATSKIRI SKLYPAI, KIEKVIENAM ĮRENGTOS TERASOS;

- KIEKVIENAM KOTEDŽUI PO 2 STOVĖJIMO VIETAS AUTOMOBILIUI UŽDAROJE TERITORIJOJE;


VIETA. Šis kotedžų projektas vystomas šalia itin perspektyvaus „Naujojo Antakalnio“ rajono, kur šiuo metu yra vystoma mažaaukštės gyvenamųjų namų statybos. Ateityje čia yra suplanuota itin gerai išvystyta infrastruktūra: bus statomi prekybos centrai, mokyklos, vaikų darželiai ir kitos kasdieniam gyvenimui reikalingos įstaigos. Nuo kotedžų iki Vilniaus miesto centro yra 9 kilometrai. Iki pat kotedžų veda asfaltuotas kelias. Už 1200 metrų yra prekybos centras, netoli iki mokyklų ir vaikų darželių. 600 metrų iki Pavilnių regioninio parko.

SUSISIEKIMAS. Iki viešojo transporto stotelės yra 100 metrų. Čia kas 20 minučių kursuoja autobusai. Greitas ir patogus susisiekimas su Vilniaus miesto centru bei senamiesčiu važiuojant Stepono Batoro gatve.

NAMAS. Kotedžai yra pastatyti iš betoninių blokelių. Tarp kotedžų (kur kotedžai susijungia) sienos konstrukcija yra – 20 centimetrų betoninis blokelis + 10 centimetrų akmens vata + 20 centimetrų betoninis blokelis, taip užtikrinama gera garso izoliacija tarp kotedžų. Kotedžų fasadai yra apšiltinti 20 centimetrų polistireniniu putplasčiu. Fasado apdaila yra dekoratyvinis tinkas. Stogo konstrukcija yra vienšlaitė. Danga profiliuota skarda. Stogo konstrukcija yra apšiltinta 30 centimetrų akmens vatos sluoksniu, įrengta garo izoliacija. Stogo pakalimas yra iš impregnuotos medienos. Sumontuoti lietvamzdžiai. Kotedžuose sumontuoti kokybiški trijų stiklų, dviejų paketų plastikiniai langai. Svetainėse sumontuoti vitrininiai langai su išėjimais į vidinius kiemus. Sumontuotos šarvo tipo įėjimo durys.

SKLYPAS. Kiekvienas kotedžas turi uždarus žemės sklypus, kuriuose yra įrengtos terasos. Bendra kotedžų teritorija bus aptverta metaline segmentine tvora. Vaikščiojamosios sklypo zonos bus išklotos betoninėmis trinkelėmis.

AUTOMOBILIO PARKAVIMAS. Kiekvienas kotedžas turės po 2 automobilio stovėjimo vietas uždaroje teritorijoje.


KOMUNIKACIJOS. Kotedžuose suprojektuotas autonominis dujinis šildymas. Į kiekvieną kotedžą yra atvestos dujos. Į kiekvieną kotedžą yra įvestas miesto tinklų centralizuotas vandentiekis. Nuotekų kanalizacija yra bendra visiems kotedžams, sumontuoti biologinio valymo įrengimai, įvadas į kotedžus. Kiekvienas kotedžas turi 10 kW galingumo elektros įvadą.

IŠPLANAVIMAS. Pagal projektą kiekvienas kotedžas gali būti perplanuotas į 3 arba 4 kambarių. Pirmasis aukštas: tambūras su numatyta vieta dujiniam katilui, sanmazgas, prieškambaris su vieta sieninei spintai, svetainė su virtuvės kambariu (virtuvės kambarį galima atskirti nuo svetainės). Iš svetainės įrengtas išėjimas į lauko terasą. Antrasis aukštas: prieškambaris, vonios kambarys, 2 miegamieji kambariai ir drabužinė (su langu). Esant poreikiui vietoj drabužinės galima įrengti kambarį.

ĮRENGIMAS. Išbetonuotos juodgrindės, pirmajame aukšte išmūrytos pertvaros.

GARANTIJOS. Namui suteikiama PENKIŲ metų garantija visiems matomiems darbams ir medžiagoms, bei DEŠIMTIES metų garantija paslėptiems darbams ir medžiagoms

FINANSAVIMO SĄLYGOS. Šiam nekilnojamajam turtui įsigyti galime pasiūlyti išskirtines banko būsto finansavimo sąlygas. PLAČIAU APIE TAI – bustokreditavimas.LT

Daugiau PANAŠIŲ ir NESKELBIAMŲ namų pasiūlymų RASITE – namaipardavimui.LT

NEMOKAMAS būsto VERTĖS nustatymas – bustoverte.LT

Duomenys:

Rajonas: Antakalnis
Gatvė: Rokantiškių g.
Plotas: 75
Aukštai: 2
Kambariai: 3
Statybos metai: 2015
Būklė: Dalinė apdaila
Langai: Plastikiniai su dviejų stiklų paketu
Sienos: Blokeliai
Šildymas: Autonominis dujinis
Išorės apdaila: Termoizoliacinės plokštės
Vandentiekis: Miesto vandentiekis
Dujos: Gamtinės
Žemės paskirtis: Namų valda
Sklypo plotas: 1
Internetas
Telefonas
Balkonas/terasa
Kabelinė TV
Asfaltuotas privažiavimas

Kontaktai

UAB "Akorus Real Estate"


Susiję skelbimai