« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2015-04-11 14:20:04
Parodytas: 596;  Susidomėjo: 596

Meditatyvus kontaktas. Šokio terapijos laboratorija

Kaina:
20.72 Lt
Miestas: Vilnius
Skelbimo ID: 827267

Aprašymas

Ar norėtumėte pažinti užslopintą savo asmenybės dalį? Be abejo, visi girdėjome apie didžiulį neišnaudotą potencialą, kuris slypi kiekviename iš mūsų, bet kasdieniai rūpesčiai tiesiog priverčia mus būti „realistais“ ir nesivaikyti „iliuzijų“.

Paprastai nė nežinome, ką sugebame. O kai mes ko nors nežinome, ką mes darome? Klausinėjame... Tango kelias – tai galimybė paklausti partnerio. Ir paklausti ne žodžiais, o pojūčiais – žodžiai, skirtingai nuo pojūčių, gali meluoti. Per meditatyvų kontaktą su partneriu jūs turite unikalią galimybę pažinti ir išlaisvinti savo talentus ir gebėjimus, be žodžių suprasti kitus žmonės. O koncentracija į pojūčius padės išlaisvinti jūsų kūrybiškumą ir intuiciją bei sustiprins vidinę ramybę.

Be visą ko, tai malonus užsiėmimas, kurio pagrindas – autentiškas argentinietiškas tango šokis ir subkultūra, susikūrusi Europos, Amerikos ir Afrikos kultūrų sandūroje. Šiam šokiui nereikia jokių ypatingų fizinių duomenų ar talentų, žingsniai paprasti ir natūralus, netrikdantys net drovių bei intravertiškų žmonių.

Registruojantis užsiėmimams partneris nebūtinas.
Užsiėmimai vykta kiekvieną ketvirtadienį, nuo 19:00 iki 20:00, Vilniuje, Verkių g. 29, 15 korpusas, PC „Parkas Outlet“, įėjimas iš kairiosios pastato pusės.

Užsiėmimo kaina – 6 €. Būtų labai malonu, jei praneštumėte apie savo dalyvavimą el. paštu info@dance-mind.eu arba tel. 8 687 29122. Taip pat mielai laukiame jūsų klausimų ir pageidavimų.

Reikalavimai: lengvi, patogūs drabužiai ir šokti tinkama avalynė arba šiltos kojinės. Tiems, kas mėgsta užsirašinėti – atsineškite rašymo priemonių.

www.dance-mind.eu

Kontaktai

Valentinas


Susiję skelbimai