« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2015-04-08 12:24:33
Parodytas: 2093;  Susidomėjo: 2093

Sodo baseinai, pripučiami čiužiniai, valtys, aksesuarai

Kaina:
3.45 Lt
Miestai: Alytus, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Vilnius
Skelbimo ID: 827103

Aprašymas

Baseinai, batutai, pripučiami čiužiniai, palapinės, pripučiami baseinai, karkasiniai baseinai, ramstiniai baseinai, baseinų chemija, valtys, prekės vaikams, vaikiški baseinai, vandens pramogos.
Siūlome platų asortimentą laisvalaikiui, sportui ir turizmui skirtų prekių . Didelis asortimentas įvairių produktų, tokių gamintojų ženklų kaip Intex, Bestway, Neosport, Funtek USA, Pro trampolines ir kt.

Aukščiausios kokybės karkasiniai ir pripučiami Intex ir Bestway baseinai Lietuvoje tampa vis labiau populiarūs, užimdami didelę šeimyninių baseinų rinkos dalį. Intex kompanija yra viena iš rinkos lyderių, pristatanti novatoriškus, aukštos kokybės pripučiamus ir surenkamus baseinus iš kokybiškų medžiagų, už priimtiną kainą. Baseino aptvarai yra gaminami iš ypatingai patvarios trisluoksnės PVC medžiagos, kurios vidinėje dalyje yra poliesterinis tinklelis, suteikiantis papildomą sienelių apsaugą.
Taip pat didelis pasirinkimas pripučiamų Intex ir Bestway čiužinių, valčių, prekių vaikams, pagamintu iš kokybiškų PVC medžaigų.
Pristatymas visoje Lietuvoje.

www.prekesvasarai.lt

Kontaktai

Viktor


Susiję skelbimai