« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2015-03-23 18:46:22
Parodytas: 463;  Susidomėjo: 463

Lauko kubilo nuoma

Kaina:
207.17 Lt
Miestas: Akmenės r.
Skelbimo ID: 826327

Aprašymas

Tai mobilus lauko kubilas, kuris tinka tiek poilsiui, tiek įvairioms progoms (gimtadieniams, susitikimams, bernvakariams, mergvakariams ir kitoms įvairioms šventėms). Tai yra puiki pramoga bei poilsis tiems, kurie mėgsta vandenį, šilumą ir buvimą gryname ore po žvaigždėtu dangumi. Kubilo malonumais galima mėgautis bet kuriuo metų laiku. Tai tikrai nuostabi atrakcija!
Šio kubilo privalumai:
Kubilą pristatysime į jūsų pageidaujamą vietą, kurioje yra vandens šaltinis (vandentiekis, šulinys, upė, ežeras ar tvenkinys) ir elektra. Tai yra stiklo pluošto kubilas su išoriniu pečiumi bei medine apdaila, todėl į šį kubilą telpa daugiau, negu įprasta – net iki 10 žmonių. Kubilas su išoriniu pečiumi daug greičiau įšyla, negu kubilai su vidiniu pečiumi, tad sutaupomas laikas bei malkos. Kubilas įšyla per 2-5 val., priklausomai nuo oro ir vandens temperatūros. Kubilas atrodo lygiai taip pat gražiai, kaip ir mediniai kubilai, nes išorinė apdaila yra iš medžio. Stiklo pluošto kubilas suteikia daugiau komforto, nes jame sėdėti yra labai patogu. Taip pat šis kubilas yra lengvai valomas, vanduo jame ilgiau išsilaiko švaresnis, tad yra žymiai higieniškesnis, negu mediniai kubilai. Kubilą pristatome visada švarų ir tvarkingą sutartu laiku.
Nuomos kaina parai:
Pirmadieniais-ketvirtadieniais – 50 €,
Penktadieniais-sekmadieniais – 60 €.
Nuomos kaina dviem paroms:
Pirmadieniais-ketvirtadieniais – 70 € (35 € už parą)
Visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki sekmadienio) – 80 € (40 € už parą).
Kubilo pristatymas:
Akmenės rajone pristatymas nemokamas.
Mažeikių, Telšių, Šiaulių ir Joniškio rajonuose: 1km – 0.30 €.
Papildomos sąlygos:
Malkomis, užkūrenimu ir vandeniu turite pasirūpinti patys. Už papildomus 5 € galime pristatyti du (60x110 cm) maišus malkų. Už papildomą sutartinę kainą galime pripildyti kubilą jūsų vandeniu bei užkūrenti. Kubilai paliekami be priekabos. Kubilą savavališkai perkelti į kitą vietą draudžiama. Taip pat svarbu nepamiršti, kad negalima per anksti užkurti pečiaus, kol vanduo dar neprileistas į kubilą.
Kontaktai:
Tel. 8 624 00388
El. paštas: laukokubilas@inbox.lt
Svetainės: www.facebook.com/LaukoKubiloNuoma , www.facebook.com/LaukoKubiloNuomaVisiems

Kontaktai

Edgaras


Susiję skelbimai