Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2015-03-18 20:50:19
Parodytas: 1511;  Susidomėjo: 1511

Aprangos dizaino ir siuvimo paslaugos KIS KIS

Kaina:
sutartinė
Miestas: Visa Lietuva
Skelbimo ID: 826106

Aprašymas

Esame drabužių dizainerių duetas "KIS KIS". Išsiskiriame požiūriu į drabužių dizainą, norime sukurti gaminius, kurių nesinori paleisti iš rankų. Mūsų kuriami drabužiai pasižymi patogumu ir kokybiškumu. Siuvame vienetinius drabužius, jiems išrenkame kokybiškus audinius pagal Jūsų poreikius ir galimybes. Kuriame su meile kiekvienai detalei. Atsižvelgiame į kliento asmeninį stilių ir gyvenimo būdą.

KIS KIS aksesuarai bei drabužiai išlaisvina saviraišką, suteikia galimybę žaisti aprangos detalėmis ir taip atrasti individualų, stereotipams nepavaldų stilių.

Kasdienai skirti, tačiau nuoboduliui iššūkį metantys aksesuarai bei drabužiai žavi netikėta eklektikos darna bei drąsia pretenzija į aukštajai madai būdingas išraiškos formas.

Pirmoji KIS KIS prekės ženklo kolekcija išsiskiria miško gyvūnų motyvais, matomais formoje, medžiagiškume ir stilizuotose aplikacijose. Įvairūs aksesuarų modeliai, spalvos bei audiniai suteikia progą kiekvienai moteriai ar merginai išsirinkti tai, kas geriausiai įprasmina asmenybės unikalumą, gyvenimo būdą ir dera prie mėgstamo garderobo. Šie aksesuarai – tai komforto ir stiliaus kompromisas!

Ateityje KIS KIS prekės ženklas siekia tapti neatsiejama kūrybingų, žaismingų ir savitą madą kuriančių ryškių asmenybių garderobo dalimi.

Kontaktai

Eglė


Susiję skelbimai