« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2015-02-26 13:45:34
Parodytas: 525;  Susidomėjo: 525

Fasadinė HPL plokštė Fundermax pigiau

Kaina:
138.11 Lt
Miestas: Vilnius
Skelbimo ID: 825035

Aprašymas

HPL fasadinės plokštės FUNDERMAX "Max Exterior" yra ypatingo tvirtumo ir atsparumo, skirtos ventiliuojamiems fasadams. Šios HPL plokštės (aukšto slėgio laminato plokštės) atsparios visiems įmanomiems aplinkos poveikiams, jų paviršius sutvirtintas akrilo ir poliuretano dervomis. Šios medžiagos suteikia plokštei atsparumo savybes naudojant jas fasadų, balkonų ar kitų lauke esančių paviršių apdailai.
Net ir pastovus stiprus tiesioginis saulės poveikis FUNDERMAX plokštėms nedaro jokios įtakos. Dėl ypatingo paviršiaus atsparumo net ir intensyviausių atspalvių plokštės yra optimaliai atsparios šviesos poveikiui - tai viena svarbiausių savybių, kad fasadas ilgam išliktų gražus ir neišbluktų.
Dar viena svarbi FUNDERMAX plikščių ypatybė - jų atsparumas graffiti dažams, kurie gali būti nuplaunami nuo plokštės netgi labai stipriomis cheminėmis priemonėmis be jokio poveikio plokįtės atspalviui.
Siūloma didelė FUNDERMAX plokščių spalvų (dekorų) įvairovė - nuo vienspalvių, medžio imitacijos ar individualių dekorų iki 3D spaudos dekorų.
http://dazaiinternetu.lt/home/1789-fasadine-hpl-plokste-fundermax.html

Matmenys:
Plotis: 545 mm
Ilgis: 4100 mm
Storis: 8 mm
Turimas kiekis: 82 vnt. 183 m2
Spalva: https://www.fundermax.at/exterior/dekore/detail/akro-ruby.html (bordo)
Raštas: Medžio rievės išilgai plokštei.
Kaina: 40 EUR/m2 (su PVM). Rinkos kaina 62 EUR.
Jei reikia didesnio kiekio, galima užsakyti.

Kontaktai

Martynas


Susiję skelbimai