« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2015-01-13 08:49:44
Atnaujintas: 2015-03-03 17:37:18
Parodytas: 581;  Susidomėjo: 581

Daline,kebulo,antikorozija,

Kaina:
sutartinė
Miestas: Vilnius
Skelbimo ID: 822650

Aprašymas

Drėgnas klimatas, druskingų mišinių ir dulkių surišėjų naudojimas kelių valymui , nepakankama priežiūra automobilio eksplotacijos metu– pagrindiniai veiksniai lemiantys automobilio kėbulo ir jo ertmių koroziją.

Korozija veikia tiek senesnius automobilius, tiek naujus. Labiausiai korozija veikia šias automobilio dalis: sparnus, pakabų tvirtinimo detales, dugno sekcijas, dujų išmetimo vamzdžius bei duslintuvus ir kitas uždaras automobilio ertmes.

Norint išsaugoti automobilio vertę bei pailginti eksplotacijos laiką būtina pasirūpinti automoblio antikorozine apsauga. Labia svarbu, kad antikorozinės medžiagos, kurios naudojamos automobilio apsaugai nuo korozijos atitiktų svarbiausius reikalavimus: patikimai saugotų nuo korozijos, būtų suderintos su kitomis automobilyje naudojamomis medžiagomis, paviršiumi, nelašėtų ir nenubėgtų, nekeistų savo savybių plačiame temperatūrų interval e (+70%- -45%). Svarbu, kad suformuota antikorozinė plėvelė išliktų kiek galima ilgiau ir nesutrūkinėtų bei saugotų metalą nuo kontakto su oru ir drėgme.adresas , Ozo g.20, AGRIJA, +370 52468214, autoservisas, technine,

apziura, diagnostika, pries, perkant,

Kontaktai

Agrija


Susiję skelbimai