« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2015-01-05 13:30:52
Parodytas: 1101;  Susidomėjo: 1101

Kubilai ir Mobilio Pirtys

Kaina:
2416.96 Lt
Miestas: Telšiai
Skelbimo ID: 822195

Aprašymas

MB "Memelio medis", būdama medienos apdirbimo įmonė, savo veiklą pradėjo gamindama pavėsines, lauko kubilus, sodo namelius. Įgijusi patirties, kompetencijos bei klientų pasitikėjimą bendrovė "Memelio medis" sėkmingai tęsia savo veiklą galėdama Jums pasiūlyti kokybiškus, gaminius už prieinamą kainą. Jums tereikia pateikti savo pageidavimą ir individualų Jūsų sprendimą paversime realiu, įgyvendinsime jį laiku ir vietoje. Mes siūlome savo klientams sveikam ir natūraliam laisvalaikio praleidimui skirtus medienos gaminius, lauko kubilus bei saunas.

Kubilų aprašymas:
Kubilų tipai: Mediniai, Polipropileno, Stiklo pluošto, Nerūdijančio plieno
Talpa: įvairių dydžių kubilai, talpinantys nuo 4 iki 12 žmonių.
Naudojama mediena: Sibiro eglė, Sibiro maumedis, termiškai apdorota mediena (42mm storio)
Į kubilo kainą įeinantys priedai: vidinė arba išorinė krosnelė, kaminas su apsauginiu stogeliu, laiptukai, lopetėlė pelenams susemti, medinė palangė jei kubilas iš polipropileno, pedėkliukas gėrimams, medinis irklas vandens maišymui.
Taip pat, siūlome atskirus priedus prie kubilų: Kubilo dangtis arba tentas, vidinės krosnelės dangtis, krosnelės kamino apsauga nuo karščio, SPA masažinė vandens srovių sistema, LED 9 spalvų paletės apšvietimas, taip pat galimas medienas impregnavimo spalvos pasirinkimas.

Pirčių aprašymas:
Pirčių dydžiai: Ilgis 2,5m; 3m; 4m; 5m. Diametrai 1,9m; 2,2m. (talpina nuo iki 6 žmonių)
Naudojama mediena: Sibiro eglė arba Sibiro maumedis, juodalksnio suoliukai.
Elektrinė arba mediena kūrenama „Harvia“ krosnelė; bituminė stogo danga, impregnuota išorė, trys atraminės pirties kojos, keturios arba trys plieninės juostos sutvirtinančios pirtį, vidaus ir lauko apšvietimas, lentutėmis išdengtas takelis abiejuose kambariukuose.

Kontaktai

Valentas


Susiję skelbimai