« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2014-11-18 12:45:01
Parodytas: 414;  Susidomėjo: 414

PARDUODAMAS KOKYBIŠKAI PASTATYTAS NAMAS

Kaina:
520000 Lt
Miestas: Vilnius
Skelbimo ID: 819937

Aprašymas

PARDUODAMAS KOKYBIŠKAI STATYTAS SAVO GYVENIMUI NAMAS

PAGRINDINIAI NAMO PRIVALUMAI:

- GERIAUSIAI VERTINAMA N. VILNIOS VIETA;

- AUKŠTA SIENŲ IR STOGO KONSTRUKCIJŲ ŠILUMINĖ VARŽA;

- VOKIŠKAS KLINKERIS;

- GALIMYBĖ ĮSIGYTI DAR 4 ARUS ŽEMĖS;

- GARAŽAS 3 AUTOMOBILIAMS.


VIETA. Namas yra individualių namų gyvenvietėje šalia Linksmosios gatvės. Atokiau nuo pagrindinių gatvių, tad pro šalį pravažiuoja tik kaimynystėje gyvenantieji. Šalimais individualūs gyvenamieji namai, kurie visi yra gyvenami ir prižiūrimi. Itin gerai išvystyta infrastruktūra: pėstute pasiekiami prekybos centrai, mokyklos, vaikų darželiai ir kitos kasdieniam gyvenimui reikalingos įstaigos. Įrengtas gatvės apšvietimas.

SUSISIEKIMAS. Iki viešojo transporto stotelės yra 500 metrų. Čia dažnai kursuoja kelių skirtingų maršrutų miesto autobusai.

NAMAS. Namo išorinės sienos yra išmūrytos iš „YTONG“ dujų silikatinių blokelių, kurių storis yra 36 centimetrai. Šie blokeliai pasižymi labai aukšta šilumine varža. Fasadas yra apšiltintas 15 centimetrų polistireniniu putplasčiu. Apdaila yra vokiškas klinkeris. Stogo danga yra skarda. Stogas apšiltintas 40 centimetrų akmens vatos sluoksniu. Įrengtas ilgaamžis stogo pakalimas su ventiliacija. Visame name sumontuoti aukštos kokybės plastikiniai langai su dviejų stiklų paketais. Vitrinos yra su slankiojančiais mechanizmais. Sumontuoti segmentiniai pakeliami garažo vartai.

SKLYPAS. Lygaus paviršiaus. Sklypas ribojai su tvenkiniu, kuris yra žūvingas. Vidinis namo sklypas ribojasi su valstybine žeme, tad yra galimybė įsigyti dar 4 arus. Vidinis namo kiemas yra orientuotas pietvakarių pasaulio šalių kryptimis. Priešais namą nėra jokių statinių, tad atsiveria gražus vaizdas į gamtą.

AUTOMOBILIO PARKAVIMAS. Name yra garažas 3 automobiliams.

KOMUNIKACIJOS. Elektros įvadas. Name įrengtas vietinis gręžinys. Miesto centralizuota nuotekų kanalizacija. Įrengti du gręžiniai geoterminiam šildymui. Įvestos šviesolaidinis internetas. Taippat yra ir dujos. Išvedžioti rekuperacijos ortakiai.

IŠPLANAVIMAS. Pirmasis aukštas: tambūras su vieta sieninei spintai, prieškambaris su vieta sieninei spintai, garažas, techninė patalpa, sanmazgas, katilinė su išėjimu į namo kiemą, erdvi svetainė su išėjimais į vidinį kiemą, virtuvė su valgomuoju. Antrasis aukštas: du miegamieji kambariai su numatytomis vietomis sieninėms spintoms, erdvus vonios kambarys, didelis miegamasis kambarys su drabužine ir išėjimu į balkoną.

ĮRENGIMAS. Viduje yra išmūrytos visos pertvaros. Svetainėje įrengta vieta židinio įrengimui.

FINANSAVIMO SĄLYGOS. Šiam nekilnojamajam turtui įsigyti galime pasiūlyti išskirtines banko būsto finansavimo sąlygas. PLAČIAU APIE TAI – bustokreditavimas.LT

Daugiau PANAŠIŲ ir NESKELBIAMŲ namų pasiūlymų RASITE – namaipardavimui.LT

NEMOKAMAS būsto VERTĖS nustatymas – bustoverte.LT

Duomenys:

Rajonas: N.Vilnia
Gatvė: Linksmoji g.
Plotas: 260
Aukštai: 2
Kambariai: 4
Statybos metai: 2014
Būklė: Dalinė apdaila
Langai: Plastikiniai su dviejų stiklų paketu
Sienos: Blokeliai
Išorės apdaila: Termoizoliacinės plokštės
Vandentiekis: Nėra
Dujos: Gamtinės
Žemės paskirtis: Namų valda
Sklypo plotas: 9
Internetas
Balkonas
Telefonas
Židinys
Signalizacija
Kabelinė TV
Tamsus kambarys

Kontaktai

UAB "Akorus Real Estate"


Susiję skelbimai