« Ankstesnis Kitas »
Sukurtas: 2014-11-13 19:55:49
Atnaujintas: 2017-11-17 06:43:24
Parodytas: 1858;  Susidomėjo: 1858

VYRAMS - prostatai, inkstam, slapimo takams - Hydrangea EX (30), Santegra USA

Kaina:
51.79 Lt
Miestas: Visa Lietuva
Skelbimo ID: 819654

Aprašymas

Į puikaus natūralaus kompanijos Santegra ® produkto Hydrangea EX sudėtį įeina hortenzijos šaknis (Hydrangea arborescens).
Pavadinimas „hydrangea“, išvertus iš graikų kalbos reiškia “vandens indas” ir atspindi ne tik šio puikaus augalo meilę vandeniui, bet ir jo teigiamą poveikį žmogaus organizmui – vandens - druskų apykaitos normalizacijai.

Hortenzijos šaknies sudėtį sudaro hidrangino glikozitas, saponinai, rutinas, flavonoidai.
Nuo senų laikų hortenzijos šaknis buvo naudojama tradicinėje kiniečių medicinoje kaip valanti priemonė šlapimo išskyrimo organų uždegiminių susirgimų metu, polinkio į kristalų ir akmenų susidarymą inkstuose ir šlapimo takuose, podagros, skysčio susilaikymo organizme atvejais.
Hortenzijos šaknies biologiškai aktyvios medžiagos pasižymi švelniomis šlapimą varančiomis ir žaizdų gijimą skatinančiomis savybėmis, kurios turi šlapimo ir lytinių organų sistemą valantį poveikį, sąlygoja nuodingų medžiagų iš organizmo išskyrimą, pabrinkimo sumažėjimą.

Hortenzijos aktyviosios medžiagos sąlygoja šlapimo rūgšties išskyrimą iš organizmo, apsaugo nuo kristalų kaupimosi sąnariuose ir šlapimo takuose, pasižymi antimikrobiniu poveikiu – naikina mikroorganizmus, kurie sukelia šlapimo išskyrimo sistemos ligas.
Hortenzija naudojama kaip pagalbinė priemonė, pasireiškiant uždegiminiams procesams šlapimo takuose ir šlapimo pūslėje, sumažina gleivinės uždegimą. Sumažina spazmus šlapimo šalinimo organuose, pasižymi skausmą mažinančiu poveikiu.
Hortenzijos šaknis palengvina priešmenstruacinį sindromo simptomus.
Hortenzija puiki garantuota pagalbinė priemonė, lengvinanti būklę prostatos susirgimų atvejais.
Hortenzija veikia inkstus tonizuojančiai, pagerina jų funkciją.

Į kompanijos Santegra® naujo produkto Hydrangea EX sudėtį įeina hortenzijos šaknies ekstraktas (4:1), tai garantuoja jo veikimo efektyvumą ir pastovumą. Viena naujo produkto kapsulė atitinka 4 hortenzijos šaknies miltelių kapsules.

Hydrangea EX (30):
- normalizuoja vandens –druskų apykaitą;
- sąlygoja akmenų inkstuose ir tulžies pūslėje tirpimą ;
- sąlygoja druskų išskyrimą iš organizmo;
- pasižymi šlapimą varančiu, uroseptiniu efektu;
- turi priešuždegiminį poveikį.Hydrangea EX –puikus produktas, kurio pagrindinė funkcija – inkstų sveikatos palaikymas. Inkstai atlieka didelį mūsų organizmo valymo ir jo vidaus aplinkos pastovumo palaikymo darbą.

SUDĖTIS (viena kapsulė): hortenzijos šaknies (Hydrangea arborescens) ekstraktas (4:1) ( atitinka 1200 mg hortenzijos šaknies miltelių) –300 mg.
INDIKACIJOS: pabrinkimas (edemos), diskomfortas dėl pastovaus poreikio šlapintis.
KONTRAINDIKACIJOS: individualus netoleravimas. Esant akmenims inkstuose arba šlapimo pūslėje – pasikonsultuoti su gydytoju!
NAUDOJIMAS: po 1 kapsulę 2 kartus per dieną valgio metu , užsigeriant stikline vandens.
PAKUOTĖ: 30 kapsulių blisterinėje pakuotėje.

Kontaktai

Alla

www.sveikatashop.lt

allaart.lt

Rašyti pardavėjui


Susiję skelbimai