« Ankstesnis Kitas »
Sukurtas: 2014-11-13 19:52:17
Atnaujintas: 2017-11-17 06:43:24
Parodytas: 688;  Susidomėjo: 688

Sisteminiai enzimai VYRAMS – IMUNITETUI, SVEIKATAI stiprinti - Exclzyme EN (60), Santegra USA

Kaina:
82.87 Lt
Miestas: Visa Lietuva
Skelbimo ID: 819651

Aprašymas

Sisteminiai enzimai VYRAMS – IMUNITETUI, SVEIKATAI stiprinti.
Exclzyme EN (60):
- pagerina virškinimą;
- reguliuoja medžiagų apykaitą organizme;
- pasižymi priešuždegiminėmis ir skausmą mažinančiomis savybėmis;
- turi imunomoduliuojantį, antiagregatinį ir fibrinolitinį poveikį;
- stimuliuoja fermentinį aktyvumą;
- greitina žaizdų gijimą.
Sisteminiai enzimai yra pirmiausia apsauga nuo uždegimo. Enzimų pranašumas yra tas, kad jie pirmiausia neužgožia uždegimo (kadangi tai natūrali organizmo reakcija), o optimizuoja jo eigą. Enzimai turi nepaprastą savybę, sumažinti randus ir fibrozes. Enzimai gali suskaidyti fibriną (baltymą,sąlygojantį kraujo krešulių susidarymą) ir tuo pačiu užkerta kelią trombų susidarymui arba pagreitina jų rezorbciją. Papildomos enzimų dozės padeda pašalinti per didelį kepenų krūvį. Sisteminiai enzimai yra adaptogenai, palaikantys organizmo vidinės aplinkos stabilumą. Tuo atveju, kai imuninė sistema nusilpo ir organizmas tapo lengvas grobis infekciniams susirgimams- enzimai padeda sustiprinti imuninę sistemą. Kai imuninė sistema hiperaktyvi ir pagamina antikūnius, atakuojančius nuosavus organizmo audinius - enzimai gali sumažinti imuninį aktyvumą.
Labai sudėtingus organizmo gyvybinius procesus aprūpina daugiau kaip 3000 enzimų, kuriuos mūsų organizmas pasigamina arba jie patenka iš aplinkos - iš „gyvo“, termiškai neapdirbto maisto. Normaliai gyvybinei veiklai būtina, kad organizme dalyvautų visi enzimai pakankamu kiekiu. Enzimų trūkumas, kurį gali sąlygoti genetiniai sutrikimai arba daugelis fiziologinių išorės ir vidaus priežaščių, gali sukelti rimtus sveikatos sutrikimus.
Exclzyme®EN padeda organizmui palaikyti sveikatą natūraliu būdu, nesuteikiant jam antibiotikų, hormonų ir cheminių preparatų negatyvaus poveikio rizikos.
SUDĖTIS (viena tabletė): Exclzyme®EN –250 mg (30,000 EU): Peptizymr SP®EN, proteazė, papainas, bromelainas, amilazė, lipazė, rutinas, amla (Emblica officinalis).
INDIKACIJOS: fermentinis nepakankamumas, virškinimo sutrikimas, uždegiminiai procesai, žaizdų užgijimo pagreitinimas.
KONTRAINDIKACIJOS: individualus netoleravimas.
Produkto nenaudoti, jeigu sergate hemofilija arba naudojate preparatus kraujo skystinimui.
NAUDOJIMAS: po vieną –dvi tabletes du kartus per dieną.
PAKUOTĖ: 60 tablečių.

Kontaktai

Alla

www.sveikatashop.lt

allaart.lt

Rašyti pardavėjui


Susiję skelbimai