« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2014-10-20 13:43:02
Parodytas: 427;  Susidomėjo: 427

gerasbutas.LT - PARDUODAMAS ŠILTAS TRIJŲ KAMBARIŲ BUTAS

Kaina:
199000 Lt
Miestas: Vilnius
Skelbimo ID: 818353

Aprašymas

PARDUODAMAS ŠILTAS TRIJŲ KAMBARIŲ BUTAS!

PAGRINDINIAI BUTO PRIVALUMAI:

- PIGUS ŠILDYMAS;

- GERA LANGŲ ORIENTACIJA;

- ATLIKTAS KAMBARIŲ REMONTAS;


VIETA. Namas yra ypač patogioje vietoje, kur labai gerai išvystyta infrastruktūra. Butas yra pačioje miesto širdyje. Aplinkui galima rasti visas reikalingas įstaigas, netoli namo yra įsikūrę vaikų darželiai, mokyklos, parduotuvės, gausu kitų įmonių teikiančių paslaugas. Namas yra toli nuo kelio, todėl nėra girdimas automobilių keliamas triukšmas.

SUSISIEKIMAS. Patogus susisiekimas: Jums reikalingiausius objektus greitai pasieksite ir viešuoju ir nuosavu transportu. Šalia namo esančiose stotelėse kursuoja: 3G, 23, 73, autobusai bei 10, 17 troleibusai.

NAMAS. Tvarkingas penkių aukštų blokinis namas, su rakinama laiptine, bei atnaujintu stogu. Namo aplinka sutvarkyta ir prižiūrima. Šalia namo įrengta vaikų žaidimų aikštelė su didele žalia zona bei stadionu, kuriame rasite vietos kur pasportuoti, pasivažinėti dviračiu ar pasivaikščioti.

AUTOMOBILIO PARKAVIMAS. Šiam namui priklauso didelė stovėjimo aikštelė, kurioje visados rasite vietos savo mašinai.

KOMUNIKACIJOS. Yra atvestos visos pagrindinės komunikacijos: kabelinė televizija, internetas, telefono ryšys. Butas yra šiltas.

IŠPLANAVIMAS. Funkcionalus buto išplanavimas. Įėjus į butą patenkamą į erdvų prieškambarį iš kurio galite patekti į tualeto/ vonios, uždaros virtuvės, miegamojo, bei svetainės kambarius. Iš svetainės yra įėjimas į erdvų balkoną, bei dar vieną uždarą miegamojo kambarį.

ĮRENGIMAS. Tvarkingas butas, su naujai suremontuotais miegamaisiais kambariais, bei svetaine. Sumontuoti nauji plastikiniai langai. Naujos lauko šarvo durys.

FINANSAVIMO SĄLYGOS. Šiam nekilnojamajam turtui įsigyti galime pasiūlyti išskirtines banko būsto finansavimo sąlygas. PLAČIAU APIE TAI – bustokreditavimas.LT

Daugiau PANAŠIŲ ir NESKELBIAMŲ butų pasiūlymų RASITE – gerasbutas.LT

NEMOKAMAS būsto VERTĖS nustatymas – bustoverte.LT

Duomenys:

Rajonas: Naujamiestis
Gatvė: Vytenio g.
Plotas: 58
Aukštas: 4
Kambarių: 3
Statybos metai: 1961
Aukštų skaičius: 5
Būklė: Įrengtas
Vidinės durys: Medinės
Langai: Plastikiniai
Šildymas: Centrinis šildymas iš centralizuotų sistemų
Šarvuotos durys
Balkonas
Telefonas
Internetas
Kabelinė televizija

Kontaktai

Akorus Real Estate, UAB


Susiję skelbimai