« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2014-10-16 16:26:28
Parodytas: 497;  Susidomėjo: 497

gerasbutas.LT - PARDUODAMAS BUTAS PER DU AUKŠTUS MAŽAAUKŠTĖS STATYBOS NAME!

Kaina:
480000 Lt
Miestas: Vilnius
Skelbimo ID: 818016

Aprašymas

PARDUODAMAS BUTAS PER DU AUKŠTUS MAŽAAUKŠTĖS STATYBOS NAME!

PAGRINDINIAI BUTO PRIVALUMAI:

- PIGUS ŠILDYMAS;

- KOKYBIŠKAI ĮRENGTAS;

- DU TUALETO/VONIOS KAMBARIAI;

- BALKONAS;

- MAŽAAUKŠTĖS STATYBOS NAMAS;

- VERTINAMA GYVENVIETĖ;

- GALIMYBĖ ĮSIGYTI POŽEMINĮ GARAŽĄ (20000LT).


VIETA. Išskirtinė vieta. Tai - labai rami gyvenvietė, kuri įsikūrusi gamtos apsuptyje. Čia tikrai rasite vietos kur pasivaikščioti, važinėtis dviračiu ar pabėgioti. Netoli gyvenvietės yra įkurtas Verkių regioninis parkas bei Ežerėlių geomorfologinis draustinis Taip pat, aplink namą, sukurta gera infrastruktūra: yra parduotuvė, ligoninė, prie pat namo statomas naujas vaikų darželis.

SUSISIEKIMAS. Šalia namo esančiose stotelėse kursuoja: 1G, 2G bei 55 autobusai. Taigi vieta patogi norint greitai pasiekti Vilniaus miesto centrą.

NAMAS. Naujos bei mažaaukštės statybos namas, žmonių vertiname Santariškių namų kvartale. Namą supa sutvarkyta aplinka su prie pat namo įkurta vaikų žaidimų aikštele. Namo laiptinė sutvarkyta, erdvi, jos švara rūpinasi švaros tarnyba. Kodinės laiptinės durys [yra telefonspynė]. Namo kaimynai ramūs ir bendruomeniški.

AUTOMOBILIO PARKAVIMAS. Šalia namo esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje visados rasite vietą pasistatyti savo automobiliui. Taip pat yra galimybė, už papildomą kainą, įsigyti rakinamą požeminį garažą.

KOMUNIKACIJOS. Į butą įvestos visos reikalingos komunikacijos: kabelinė televizija, internetas, telefono ryšys. Butas yra šiltas, mažos šildymo sąskaitos.

IŠPLANAVIMAS. Įėjus į butą patenkamą į erdvų prieškambarį, kuriame visados rasite vietos pasidėti savo daiktams. Iš prieškambario galima patekti į bendrą vonios/tualeto kambarį, laiptais pakilti į antrą buto aukštą bei į bendrą svetainės / virtuvės kambarį. Iš jo galima patekti į miegamąjį kambarį bei erdvią lodžiją. Užlipus į antrą aukšta patenkamą į prieškambarį, kuriame įkurtas darbo kambarys. Iš jo galima patekti į du miegamuosius kambarius bei antrąjį vonios/ tualeto kambarį.

ĮRENGIMAS. Naujai ir kokybiškai įrengtas butas, su visas baldais bei buitine technika. Kambarių grindys išklotos parketlentėmis. Kokybiškas virtuvės komplektas su įmontuota buitine technika. Langai visame bute yra plastikiniai su stiklo paketais. Šarvinės lauko durys.

BALDAI. Butas parduodamas su visais baldais bei visa buitine technika.

FINANSAVIMO SĄLYGOS. Šiam nekilnojamajam turtui įsigyti galime pasiūlyti išskirtines banko būsto finansavimo sąlygas. PLAČIAU APIE TAI – bustokreditavimas.LT

Daugiau PANAŠIŲ ir NESKELBIAMŲ butų pasiūlymų RASITE – gerasbutas.LT

NEMOKAMAS būsto VERTĖS nustatymas – bustoverte.LT

Duomenys:

Rajonas: Santariškės
Gatvė: Santariškių g.
Plotas: 87
Aukštas: 3
Kambarių: 4
Statybos metai: 2006
Aukštų skaičius: 4
Būklė: Įrengtas
Vidinės durys: Medinės
Langai: Plastikiniai su dviejų stiklų paketu
Grindys: Parketas
Sieninė spinta
Šarvuotos durys
Balkonas
Butas per kelis aukštus
Baldai
Telefonas
Internetas
Kabelinė televizija
Tamsus kambarys

Kontaktai

Akorus Real Estate, UAB


Susiję skelbimai