« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2014-09-19 14:10:38
Atnaujintas: 2015-01-23 13:23:31
Parodytas: 544;  Susidomėjo: 544

Prezervatyvai Nimfa.lt

Kaina:
sutartinė
Miestas: Visa Lietuva
Skelbimo ID: 816503

Aprašymas

Lubrikantai, masažiniai aliejai ir prezervatyvai

Nimfa.lt siūlo itin platų lubrikantų, masažinių aliejų ir prezervatyvų asortimentą.
Lubrikantai: pagal kiekvieno poreikius nuo skirtų itin jautriai odai ar išryškinančius natūralius pojūčius iki kvapnių, šildančių ar šaldančių lubrikantų kurie suteiks dar daugiau malonumo, padės atsipalaiduoti ir suteiks didelį komforto jausmą intymiausiose akimirkose.
Siūlomos lubrikantų rūšys: vaginaliniai, analiniai, oraliniai.
Masažiniai aliejai: Atliekant masažą itin svarbu estetika, švelnumas ir nuostabus kvapas, todėl mes siūlom platų masažinių aliejų asortimentą nuo itin malonaus obuolių ir cinamono kvapo iki lubrikuotų, prailginto veikimo masažinių aliejų.
Prezervatyvai: Platus, žinomiausių gamintojų, prezervatyvų pasirinkimas kiekvieno asmeniniams poreikiams. Pas mus rasite nuo spalvotų, kvapnių iki skirtų moters pojūčių išryškinimui.
Siūlomos prezervatyvų rūšys: Vaginaliniam, analiniam, oraliniam sekui. (Billy Boy, Durex, Secura, Blausiegel)
Visi lubrikantai, prezervatyai ir masažiniai aliejai yra aukščiausios rūšies, gaminti Europos sąjungoje. Dermatologiškai patikrinti.
Ypač vertiname pasitikėjimą mumis, todėl suprantame įvairių mūsų klientų išreikštus pageidavimus į anonimiškumą, konfidiancialumą bei privatumą.Tam skiriame ypatingą dėmesį ir savo įmonės resusrus. Išlaikydami ypatingai griežtą požiūrį į savo klientų pageidavimus garantuojame, kad jokiais atvejais neatskleisime ir neperduosime Jūsų duomenų tretiesiems asmenims.

+37069855774
www.nimfa.lt
pagalba@nimfa.lt
Kaunas

Kontaktai

nimfa


Susiję skelbimai