« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2014-08-07 09:54:36
Parodytas: 555;  Susidomėjo: 555

Pradinukų mokyklėlė 7 -10 m. vaikams

Kaina:
205 Lt
Miestas: Kaunas
Skelbimo ID: 814324

Aprašymas

Vaikai kiekvieną dieną grįžta iš mokyklos apsikrovę visu tuo, ką reikia išmokti, atlikti, parašyti...
Neturite galimybės kasdien būti kartu su vaiku ar skirti jam pakankamai laiko? Megiuko pradinių klasių mokytoja pasiruošus Jums padėti.

Pradinukų mokyklėlėje padėsime vaikams paruošti pamokas, pasikartoti ir labiau įsisavinti mokykloje išmoktus dalykus, pasiruošti būsimoms pamokoms, kontronimiams darbams ar testams.

Suaugusio žmogaus buvimas šalia vaikui ruošiant pamokas yra būtinas, nes be jo buvimo vaikams yra be galo sunku organizuoti savo darbą. Vaikams reikia kelerių metų išmokti savarankiškai dirbti ir laikytis savo grafiko. Likus akis į akį su namų darbais, vaikas rizikuoja „užstrigti“ prie vienos užduoties, pusę valandos skaityti uždavinio sąlygą ir nė nepajudėti į priekį.

Kiekvieno vaiko mokymosi ritmas, gebėjimas įsisavinti naujus dalykus skiriasi, todėl Megiuko mokyklėlėje yra skiriamas didelis individualus dėmesys kiekvienam mokiniui, prisitaikoma prie kiekvieno vaiko individualių gebejimų.

O svarbiausia, kad visų dalykų mažieji mokysis natūraliai, tyrinėdami ir pažindami supančią aplinką, pasitelkiant žaidimus bei kūrybines užduotis. Toks mokymosi būdas padeda reikštis vaiko asmenybei, lavinti pojūčius ir tobulėti.


Pamokeliu trukmė : 1 mėnuo / 20 pamokėlių ( bet kuriuo metu nuo 10.00 val. iki 22.00 val.)
Būtina išankstinė rezervacija! Tel. 8 37 239 066, mob.tel. 8 656 57395

Kontaktai

Megiukas


Susiję skelbimai