« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2014-08-07 09:51:09
Parodytas: 563;  Susidomėjo: 563

Mažylių mokyklėlė skirta 1 -3 m. vaikams

Kaina:
135 Lt
Miestas: Kaunas
Skelbimo ID: 814321

Aprašymas

Patys mažiausi yra patys imliausi naujiems įgūdžiams, todėl kūrybinius ieškojimus verta pradėti gan anksti. Todėl kviečiame į „Megiuko“ mokyklėlę, kur Jūsų vaikutis naujų dalykų išmoks linksmai – su muzika, dainomis ir šokiais!

Judėsime, žaisime įvairius muzikinius žaidimus ir ratelius. Judesio užsiėmimai padės vystyti koordinaciją, ritmo pajutimą, nuotaikų kaitą, vystys gebėjimą klausytis, atskleis kūrybines bei pažinimo savybes.

Mažylių mokyklėjė dainuosime! Visos dainelės pritaikytos vaikų amžiui, skirtos stiprinti augančias balso stygas ir kalbinę išraišką ir pajausti savo pačių balsą. Dainavimas sustiprins vaikučių atmintį, fizinį vystymąsi bei kūrybiškumą.

Taip pat grosime vaikų amžių atitinkančiais saugiais instrumentais, kurie išugdys gerą takto bei tolygaus ritmo pojūtį, gebėjimą skirti garso kokybę, tembrą, spontaniškumą bei kūrybiškumą. Draugiškai muzikuosime kartu – kaip tikras orkestras!

Mokyklėlės baigimo proga kiekvienam vaikučiui įteikamsime baigimo diplomą. O atsisveikinimo renginyje su vaišėmis, muzika ir šokiais – ir mielas dovanėles!

Pamokeliu trukmė : 1 mėnuo / 8 pamokėlės (Pirmadieniais, Trečiadieniais 11.00–13.00 val.)
Būtina išankstinė rezervacija! Tel. 8 37 239 066, mob.tel. 8 656 57395

Kontaktai

Megiukas


Susiję skelbimai