« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2014-06-19 09:53:24
Parodytas: 919;  Susidomėjo: 919

PARDUODAMAS KOKYBIŠKAI PASTATYTAS NAMAS VALAKAMPIUOSE

Kaina:
1150000 Lt
Miestas: Vilnius
Skelbimo ID: 811468

Aprašymas

PARDUODAMAS KOKYBIŠKAI IR ATSAKINGAI PASTATYTAS NAMAS VALAKAMPIUOSE!

PAGRINDINIAI NAMO PRIVALUMAI:

- SU VAIZDU Į UPĘ;

- LABAI GERAI IŠPLANUOTAS;

- ŠVIESUS NAMAS, PIETŲ ORIENTACIJA;


VIETA. Parduodamas namas yra vienoje iš geriausiai vertinamų vietų Vilniaus mieste. Visai šalia Neries upė, netoli iki pušyno. Kaimynystėje stvovi gyvenami naujos statybos individualūs namai. Tvarkinga aplinka, gera kaimynystė. Iki namo yra du privažiavimai. Abu privažiavimai užsibaigia akligatviais, tad pro šalį pravažiuoja tik kaimynai.

SUSISIEKIMAS. Iki viešojo transporto stotelės tik 200 metrų, čia dažnai kursuoja autobusai. Iki vilniaus miesto centro tik 6,5 kilometro.

NAMAS. Namas yra pastatytas iš keraminių blokelių, kurių storis yra 25 centimetrai. Apšiltinimas 18 centimetrų akmens vata. Fasado apdaila yra klinkerinės plytelės ir dekoratyvinis tinkas. Stogo konstrukcija yra dvišlaitė, danga skarda. Stogo konstrukcija apšiltinta 42 centimetrais storio akmens vatos sluoksniu, uždėta plėvelė, kuri viduje visu perimetru priklijuota prie atitvarų. Įrengta lietaus vandens surinkimo sistema. Visame name yra sumontuoti kokybiški plastikiniai langai su dviem stiklo paketais ir selektyvine danga.

SKLYPAS. Tasyklinga forma, lygus paviršius. Sklypas aptvertas tvora (metaliniai įbetonuoti stulpai su medinėmis lentomis). Pagal projektą numatytos sklypo zonos išklotos tamsiomis trinkelėmis. Įrengta lauko terasa. Gerai parinkta namo vieta sklype, kadangi pagrindinis namo „gyvenimas“ yra orientuotas pietų pasaulio šalių kryptimi.

AUTOMOBILIO PARKAVIMAS. Namo kieme yra įrengta automobilių stovėjimo aikštelė.

KOMUNIKACIJOS. Visos miesto centralizuotos komunikacijos (vandentiekis, kanalizacija, dujos, lietaus vandens kanalizacija), visos komunikacijos yra pajungTos ir išvedžiotos iki pajungimo taškų. Name sumontuota autonominio dujinio šildymo sistema, visame name yra įrengtas grindinis šildymas.

IŠPLANAVIMAS. Pirmasis aukštas: tambūras/drabužinė, katilinė/sandėliukas, holas, sanmazgas, erdvi virtuvė su svetaine, esant poreikiui virtuvę galima visiškai izoliuoti nuo svetainės. Iš svetainės yra išėjimas į lauko terasą. Antrasis aukštas: Holas, bendrasis sanmazgas, darbo kambarys, du vaikų miegamieji kambariai ir tėvų miegamasis kambarys su drabužine, atskiru sanmazgu ir išėjimu į balkoną. Iš balkono atsiveria vaizdas į Neries upę.

ĮRENGIMAS. Visame name yra grindys išbetonuotos ir paruoštos grindų dangos klojimui. Išmūrytos pertvaros ir visos sienos yra ištinkuotos. Atlikta vidaus elektros instaliacija. Įrengta šildymo sistema, katilinė išklijuota keraminėmis plytelėmis. Svetainėje išmūrytas kaminas židinio įrengimui.

FINANSAVIMO SĄLYGOS. Šiam nekilnojamajam turtui įsigyti galime pasiūlyti išskirtines banko būsto finansavimo sąlygas. PLAČIAU APIE TAI – bustokreditavimas.LT

DAUGIAU PANAŠIŲ NAMŲ PASIŪLYMŲ VISUOMET RASITE – namaipardavimui.LT

Dėl detalesnės informacijos – visuomet prašome kreiptis!

Duomenys:

Rajonas: Valakampiai
Gatvė: Rato g.
Plotas: 150
Aukštai: 2
Kambariai: 5
Statybos metai: 2014
Būklė: Dalinė apdaila
Langai: Plastikiniai su dviejų stiklų paketu
Sienos: Blokeliai
Išorės apdaila: Termoizoliacinės plokštės
Vandentiekis: Miesto vandentiekis
Dujos: Gamtinės
Žemės paskirtis: Namų valda
Sklypo plotas: 4
Internetas
Balkonas
Telefonas
Židinys
Signalizacija
Kabelinė TV
Tamsus kambarys

Kontaktai

UAB "Akorus Real Estate"


Susiję skelbimai