« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2014-06-04 15:15:38
Parodytas: 1965;  Susidomėjo: 1965

Palapines sventems

Kaina:
1000 Lt
Miestai: Alytus, Alytaus r., Druskininkai, Birštonas, Kaunas, Klaipėda, Biržų r., Panevėžys, Akmenės r., Šiauliai, Anykščių r., Vilnius
Skelbimo ID: 810594

Aprašymas

Tik pas mus rasite kokybiškų, bei įvairių prekybinių, paviljoninių palapinių pardavimus bei nuomą. Mes galime pasiūlyti savo klientams mobilias ir kokybiškas PVC palapines, kurios puikiai reprezentuos Jūsų veiklą parodose, verslo susitikimuose, žmonių susibūrimuose ar bet kokiose šventėse, kuriose viskas turi būti sudėliota iki smulkmenų. Todėl mūsų atstovai visoje Lietuvoje gali Jums pasiūlyti įvairių išmatavimų kokybiškas PVC palapines.


PARDUODAME PAVILJONINES PALAPINES:


Paviljoninės palapinės tai paprasčiausias ir ekonomiškiausias sprendimas įvairiems renginiams, vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms, festivaliams, giminių susitikimams, verslo pristatymams ir įvairių medžiagų sandėliavimui. Pas mus rasite įvairaus dydžio ir paskirties PVC palapines, paviljonus.

NUOMOJAME PALAPINES IR PAVILJONUS:


Paviljonų, palapinių nuoma tinkama trumpalaikiams ir ilgalaikiams renginiams, šeimos šventėms bei pristatymams, prekybai bei parodoms, verslui. Palapinę sutartu laiku atvešime, sumontuosime ir išmontuosime visoje Lietuvoje!

Mūsų vadybininkai padės palengvinti Jūsų planuojamą vakarą. Kreipkitės ir mes Jums padėsime!


Mus galite rasti ir internetiniuose puslapiuose;

www.RentaTent.lt

www.Palapinesnuoma.eu,

Norite pirkti ?
www.PaviljonuPardavimas.lt

www.Palapineprekybai.lt


Kreipkitės, mes Jums pasiūlysime įvairiausių išmatavimų tik KOKYBIŠKAS palapines ar paviljonus. Mūsų tiekėjai yra patys didžiausi prekybinių, bei paviljoninių palapinių gamintojai visoje Europoje.

Egidijus
El.p. info@rentatent.lt
Tel.nr. 867138382

Kontaktai

Rentatent


Susiję skelbimai