« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2014-05-29 16:49:35
Parodytas: 551;  Susidomėjo: 551

NAUJIENA IHEX-7000PRO tai GPS ir plančetinio kompiuterio hibridas

Kaina:
599 Lt
Miestas: Šiauliai
Skelbimo ID: 810264

Aprašymas

NAUJIENA IHEX-7000PRO tai GPS ir plančetinio kompiuterio hibridas
GPS NAVIGACIJA, PLANČETINIS KOMPIUTERIS ir DVR VAIZDO REGISTRATORIUS.

IHEX-7000 PRO tik 599LT. Suteikiama 12 mėn. garantija.
PLATESNĖ INFORMACIJA WWW.PIRKCIAU.LT

DIDELIS EKRANAS – IHEX-7000 PRO turi didelį, 7 colių liečiamą ekraną. Dėka aukštos rezoliucijos "800 x 480" px. Jūsų matomas vaizdas ekrane dar ryškesnis, matomesnis, aiškesnis.

GALINGAS PARAMETRAIS – IHEX-7000 PRO turi GALINGĄ 1.2 GHZ procesorių, o RAM 512MB operatyvioji atmintis, 16 GB atmintis leis nesirūpinti ilgų kelionių planavimu bei sudėtingų ir ilgų maršrutų skaičiavimu.

DVR VAIZDO REGISTRATORIUS - DVR vaizdo registratorius filmuoja priekyje esančius vaizdus ir juos įrašo į navigacijos atmintį.Avarijos metu, įrašas bus reikalinga įrodymų medžiaga. Turi AV-IN jungtį, kurios pagalba galima pajungti galinio vaizdo kamerą. Įjungę atbulinę pavarą navigacijos ekrane matysite realų vaizdą.

PLANČETINIS KOMPIUTERIS – turi WI-FI bevielio interneto funkciją. Laisvu nuo kelionių metu Jūs galite naršyti internete, parsisiųsti mokamas ar nemokamas programas, žaidimus. Yra audio ir video grotuvai, kurių dėka galėsite klausytis muzikos, žiūrėti filmus, nuotraukų peržiūros funkcija yra taip pat. Navigatoriuje yra "8GB vidinė talpa", kuri gali būti padidinama micro sd kortelės pagalba iki 8 GB.

IHEX-7000 PRO suderintas su IGO PRIMO,TOMTOM ir NAVITEL programine įranga bei visos Europos žemėlapiais. Galėsite važiuoti po visą Europą - nevaržydami savęs. Taip pat važiavimo metu būsite perspėjami apie greičio matuoklius kelyje, garsinėmis ir vaizdinėmis instrukcijomis. Savarankiškas įspėjimų įjungimas/išjungimas apie įspėjamuosius ženklus. Kelių tikslų (taškų) planavimas, Kelionės įrašymas į atmintį, Būklės informacija apie adresus pažymėjus tašką bet kurioje žemėlapio plotmėje, Informacija apie kelionės laiką, atstumą, momentinį greitį. Pasirinkto maršruto demonstravimas, Kompasas, Automatinė nakties rėžimo funkcija neakins ir netrukdys vairavimui. Galimybė planuoti maršrutą Greituoju, Trumpuoju, Lengvuoju metodu. Dvimatis/Trimatis vaizdas 2D-3D, įspėja apie stovinčias greičio kameras, greičio viršijimą.

Šia galinga navigacija gali naudotis tiek lengvojo automobilio, tiek sunkvežimio vairuotojas.

Modelis: IHEX-7000 PRO , KAINA DABAR TIK 599,-LT. NEMOKAMAS pristatymas visoje LIETUVOJE! Pirkimas vyksta per įmonę, o ne per fizinį asmenį. Išrašome PVM sąskaitą-faktūrą.
Mob: +37063977277 arba +37067701977, info@pirkciau.lt
Daugiau informacijos: internetinėje parduotuvėje www.pirkciau.lt
Visas prekes galima apžiūrėti ir įsigyti parduotuvėje adresu Vilniaus 230, Šiauliai.

Kontaktai

UAB "Rego Tech"


Susiję skelbimai