« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2014-05-29 15:34:57
Atnaujintas: 2019-03-27 08:35:20
Parodytas: 835;  Susidomėjo: 835

Profesinalūs audinių dėmių valikliai KIT STAIN OFF

Kaina:
195 Lt
Miestas: Visa Lietuva
Skelbimo ID: 810242

Aprašymas

Prekę įsigyti galima čia:
http://www.enamams.lt/skalbimo-priemones/2293-profesionals-audiniu-demiu-valikliai-kit-stain-off-4x500-ml.html

Profesionalūs audinių dėmių valikliai KIT STAIN OFF (4x500 ml) su metaline lentynėle. Rinkinys supakuotas kartu su metaline pakabinama lentynele. Tinka BALTIEMS ir SPALVOTIEMS didelio užterštumo skalbiniams. Pasiekiama puikių rezultatų nepažeidžiant audinio spalvos ir stuktūros. Tinka ir įsisenėjusioms dėmėms šalinti. Sudėtyje yra enzimų.

Rinkinyje:
STAIN OFF1 riebalų, tepalų dėmių valiklis. Efektyvus, koncentruotas riebalinių dėmių valiklis, tokių kaip: tepalai, alyva, makiažas, aliejus ir pan. Naudojamas tiesiai ant dėmės pagal jos dydį ir užterštumą. Palaikyti. Toliau skalbti įprastai.
STAIN OFF2 rašalo dėmių valiklis efektyvus, koncentruotas rašalo, tokio kaip: tušinukas, šratinukas ir pan. dėmių valiklis. Naudojamas tiesiai ant dėmės pagal jos dydį ir užterštumą. palaikyti, tuomet užpilti STAIN OFF1 palaikyti kol visiškai susigers ir skalbti įprastai.
STAIN OFF3 rūdžių ir kalkių dėmių valiklis. Efektyvus, koncentruotas rūdžių, kalkių dėmių valiklis. Naudojamas tiesiai ant dėmės pagal jos dydį ir užterštumą
STAIN OFF4 kraujo dėmių valiklis. Efektyvus, koncentruotas kraujo, kiaušio, padažų ir albumino dėmių valiklis. Naudojamas tiesiai ant dėmės pagal jos dydį ir užterštumą, palaikyti, tuomet užpilti STAIN OFF3 palaikyti kol visiškai susigers ir skalbti įprastai.

Gamintojas: SUCITESA, Ispanija

Kontaktai

UAB CHEMO Baltic


Susiję skelbimai