« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2014-03-25 17:17:56
Parodytas: 569;  Susidomėjo: 569

PARDUODAMAS GERAI IŠPLANUOTAS KOTEDŽAS BAJORUOSE

Kaina:
319000 Lt
Miestas: Vilnius
Skelbimo ID: 802675

Aprašymas

PARDUODAMAS KOTEDŽAS RAMIOJE IR PATOGIOJE GYVENTI VIETOJE!

PAGRINDINIAI KOTEDŽŲ PRIVALUMAI:

- KAIMYNAI JAU YRA;

- FUNKCIONALUS IŠPLANAVIMAS;

- GALIMYBĖ ĮRENGTI PILNAI;

- KOTEDŽAI PRIDUOTI 100 %.


VIETA. Nuo kotedžų iki Vilniaus miesto centro yra 9 kilometrai. Kotedžai yra pastatyti ramioje gyventi vietoje, atokiau nuo pagrindinių gatvių, tad pro šalį pravažiuoja tik aplinkiniai gyventojai. Šalimais individualūs gyvenamieji namai. Netoli iki miško, tad daug žalumos ir vaizdinga vietovė.

SUSISIEKIMAS. Iki viešojo transporto stotelės 700 metrų. Čia dažnai kursuoja 50 maršruto autobusas.

NAMAS. Kotedžų pamatai yra gręžtiniai poliniai su gelžbetoniniu rostverku, apšiltinti 10 centimetrų polistireniniu putplasčiu. Laikančiosios konstrukcijos yra išmūrytos iš dujų silikatbetonio blokelių (storis 25 cm), apšiltinimas 15 centimetrų polistireniniu putplasčiu ir dekoratyvinis tinkas. Stogo konstrukcija yra vienšlaitė, danga yra profiliuota skarda, apšiltinimas 20 centimetrų akmens vatos sluoksniu. Stogo pakalimai yra impregnuotos medienos. Kotedžuose sumontuoti 5 kamerų plastikiniai langai su selektyvine danga.

SKLYPAS. Taisyklingos formos, visiškai sutvarkytas gerbūvis. Kotedžai yra aptverti medine tvora, taip pat yra atskirti ir tarpussavyje. Automobilių stovėjimo aikštelė išklota betoninėmis trinkelėmis, įrengtos terasos. Kotedžų pagrindinės gyvenamosios erdvės yra orientuotos pietryčių pasaulio šalių kryptimis.

AUTOMOBILIO PARKAVIMAS. Prie kiekvieno kotedžo galima statyti aikštelėje po 3 automobilius.

KOMUNIKACIJOS. Vandentiekis – kotedžai yra prijungti prie bendrijos gręžinio, įvadas į kotedžus ir iki pajungimo taškų. Nuotekų kanalizacija yra vietinė su biologinio valymo įrengimais, įvadas į kotedžus ir iki pajungimo taškų. Elektros instaliacija kotedžuose yra atlikta. Numatyta šildymo sistema yra kietu kuru ar kitas analogas . Pirmajame aukšte yra įrengtas grindinis šildymas, antrajame numatytas radiatorinis.

IŠPLANAVIMAS. Pirmasis aukštas: holas su vieta sieninei spintai įrengti, virtuvė, kurią galima izoliuoti nuo svetainės, svetainė su išėjimu į vidinį kiemą, katilinė. Antrasis aukštas: koridorius, sandėliukas, trys miegamieji kambariai ir erdvus vonios kambarys su langu.

ĮRENGIMAS. Kotedžų viduje yra išmūrytos pertvaros iš blokelių, atlikta elektros instaliacija. Išbetonuotos grindys, paruoštos grindų dangos klojimui.

FINANSAVIMO SĄLYGOS. Šiam nekilnojamajam turtui įsigyti galime pasiūlyti išskirtines banko būsto finansavimo sąlygas. PLAČIAU APIE TAI – bustokreditavimas.LT

DAUGIAU PANAŠIŲ NAMŲ PASIŪLYMŲ VISUOMET RASITE – namaipardavimui.LT

Dėl detalesnės informacijos – visuomet prašome kreiptis!

Duomenys:

Rajonas: Bajorai
Gatvė: Bajorų kelias
Plotas: 129
Aukštai: 2
Kambariai: 4
Statybos metai: 2013
Būklė: Dalinė apdaila
Langai: Plastikiniai su vieno stiklo paketu
Sienos: Blokeliai
Išorės apdaila: Tinkas,dažai
Vandentiekis: Vietinis vandentiekis
Sklypo plotas: 3
Internetas
Židinys
Kabelinė TV
Tamsus kambarys

Kontaktai

UAB "Aorus Real Estate"


Susiję skelbimai