« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2014-03-22 09:24:26
Parodytas: 563;  Susidomėjo: 563

TomTom GO 730 (TRUCK) Specialiai sunkiajam transportui

Kaina:
499 Lt
Miestas: Šiauliai
Skelbimo ID: 802407

Aprašymas

TomTom GO 730 (TRUCK) Specialiai sunkiajam transportui
TomTom GO 730 (TRUCK)- Tai, navigatorius,kuris - skirtas sunkiajam transportui. (Fūroms, autobusams, autovežiams ir t.t.)
Prestižinė GO serijos GPS navigacija. Imtuvas ne tik pakeitęs savo išvaizdą, bet ir programinę įrangą, kurioje naujos ir unikalios IQ Routes™, Advanced lane guidance ir WORK TRUCK funkcijos.
Priklausomai nuo tranporto priemones gabaritų, TomTom Work Truck programa suteikia galimybę patiems įsivesti tokius parametrus kaip:
- aukstis;
- ilgis;
- plotis;
- ašies apkrova;
- greitis;
Žinoma, navigacija pasižymi visomis aukščiausios klasės pirmtako atnaujintomis savybėmis. Tai ir nauji visos Europos žemėlapiai, 6GB atmintis, Bluetooth bevielė laisvų rankų įranga, FM siųstuvas, imtuvo valdymas balsu.
Modelis: TomTom GO730 tik už 499 LT+NEMOKAMAS+ 12 mėn. GARANTIJA pristatymas visoje Lietuvoje.
DAUGIAU INFORMACIJOS: www.pirkciau.lt arba galima tiesiogiai įsigyti internetinėje parduotuvėje www.pirkciau.lt
TomTom GO730 kaina 499 LT. Suteikiama 12 mėn. garantija.
Visas prekes galima tiesiogiai apžiūrėti ir įsigyti adresu Vilniaus 230, Šiauliai.
IQ Routes™– Jūsų geriausias kelias. Važiuodami su naujaisiais GO serijos kelio navigatoriais, būsite tikri, kad šiandien Jūsų pasirinktas maršrutas yra geriausias.
Advanced lane guidance. Privažiavus sankryžą TomTom kelio navigatorius aiškiai parodys kokia juosta Jums reikėtų važiuoti, kartu pateikdamas ir kelio ženklų simbolius, kurie atitiks tikrovėje iškabintus informacinius ženklus.
Lengvas ir intuityvus valdymas. Lietuviškas meniu bei kalbinės instrukcijos, didelės ir aiškios piktogramos bei jokio papildomo įdiegimo nereikalaujantis imtuvas suteiks paprastos ir lengvos navigacijos galimybes.
TOMTOM TRUCK:
Aplinkkeliai, nukreipimai kita kryptimi, svorio ar gabaritų apribojimai – su tokiom ir begale kitų problemų keliuose kasdien susiduria sunkvežimių vairuotojai.
Didelis, beveik 11 cm įstrižainės ekranas. Imtuvo ekrane aiškiai matysite pateikiamas vaizdines instrukcijas ir jus supančią aplinką, nepriklausomai nuo to kaip toli bus pritvirtintas imtuvas automobilyje.
Lankytinų vietų gausa. Imtuve įdiegta begalė lankytinų vietų, t.y. viešbučiai, restoranai ir kavinės, kultūriniai objektai, kai kuriose šalyse pateikiami stacionarūs greičių matuokliai.
Žemėlapių gausa ir detalumas. Naujame modelyje įdiegtas visos Europos žemėlapis.
Blutetooth bevielė laisvų rankų įranga. SD tipo kortelių išplėtimas.
Navigatorius pažymi itin paprastu naudojimu, lietuviškas meniu, lietuviški balsai, juostų asistentas, naujausi Europos žemėlapiai, greičio radarų perspėjimai.

Suteikiama 12 mėnesių garantija!
Modelis: TomTom GO730. Kaina 499 Lt Pirkimas vyksta per įmonę! Išrašome PVM sąskaitą-faktūrą!
Mob: +37063977277, info@pirkciau.lt
DAUGIAU INFORMACIJOS: galima tiesiogiai įsigyti internetinėje parduotuvėje www.pirkciau.lt
Visas prekes galima apžiūrėti adresu Vilniaus 230, Šiauliai.

Kontaktai

UAB "Rego Tech"


Susiję skelbimai