« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2014-03-17 12:39:27
Parodytas: 595;  Susidomėjo: 595

PARDUODAMI NAUJI KOTEDŽAI PRIE TVENKINIO

Kaina:
309000 Lt
Miestas: Vilnius
Skelbimo ID: 801776

Aprašymas

MODERNI, IŠSKIRTINĖ NAUJŲ NAMŲ GYVENVIETĖ. VOS 7 KM IKI LAZDYNŲ


PAGRINDINIAI PRIVALUMAI:

- VISOS MIESTO KOMUNIKACIJOS(DUJOS, ELEKTRA, VANDENTIEKIS IR NUOTEKOS, INTERNETAS);

- VIENAM KOTEDŽUI PRIKLAUSO 4 – 5 ARAI ŽEMĖS;

- ATSAKINGAI, KOKYBIŠKAI ATLIKTI DARBAI;

- VISOS STATYBINĖS GARANTIJOS;

- VAIKŲ DARŽELIS KVARTALE;

- PATRAUKLI NAMO ORIENTACIJA PASAULIO ŠALIŲ ATŽVILGIU.

VIETA. Uždara naujos statybos individualių namų gyvenvietė pietvakarinėje Vilniaus miesto dalyje. Vos 7 kilometrai nuo Lazdynų mikrorajono, 14 kilometrų nuo Vilniaus miesto centro. Rami, netriukšminga vietovė. Vaizdinga aplinka. Gerai išvystyta infrastruktūra.

SUSISIEKIMAS. Iki pat šio kvartalo yra asfaltuotas kelias. Greitas ir patogus susisiekimas su miesto centrine dalimi. Iki miesto centro vos 15 minučių kelio automobiliu. Pro šį kvartalą reisuoja miesto transportas.

APLINKA. Harmoninga architektūra. Kvartalas suprojektuotas griežtai laikantis normų, išlaikyti reikiami atstumai tarp statinių. Nuo gatvės kvartalas yra atskirtas garsą izoliuojančiu akustiniu ekranu. Sutvarkytos gatvės, įrengtas gatvių apšvietimas, priešgaisriniai rezervuarai. Suformuoti tvenkiniai. Šiuo metu kvartale yra statomas vaikų darželis. Taip pat kvartale yra paruoštas komercinės paskirties sklypas, bei šiuo metu ieškoma investuotojo prekybos centro statybai. Įrengtos vaikų žaidimo aikštelės.

NAMAS:

Sienos – silikatinių blokelių mūras (18 cm). Apšiltinimas 20 centimetrų polistirenis putplastis. Apdaila – akrilinis apdailinis tinkas, akmens masės plytelių apdaila. Pertvaros yra mūrinės (dujų silikatiniai blokeliai 10 cm).

Stogo konstrukcija yra vienšlaitė. Du sluoksniai ruloninės dangos. Įrengta lietaus vandens nuvedimo sistema.

Pamatai – gręžtiniai poliniai su gelžbetoniniu rostverku. Rostverkas apšiltintas iš apačios, vidaus ir išorės 5 centimetrais polistireniniu putplasčiu.

Langai 6 kamerų plastikiniai su trijų stiklų paketu ir dviem selektyviniais stiklais. Stiklo paketas su selektyviniu stiklu. Varstomos dalys su mikroventiliacija. Gyvenamosiose zonose sumontuoti vitrininiai langai. Garažo vartai pakeliami.

GERBŪVIS:

Pilnai sutvarkyta namo aplinka. Numatytos zonos išgrįstos betoninėmis trinkelėmis. Pasėta veja. Sklypas aptvertas medine tvora. Tinkamai parinkta namo vieta sklype.

KOMUNIKACIJOS:

Numatyta dujinio šildymo sistema. Šildymo sistema name yra pilnai išvedžiota: pirmajame aukšte yra įrengtas grindinis šildymas, antrajame- numatytas radiatorinis.

Elektros įvadas į kotedžą. Atlikta vidaus elektros instaliacija.

Vandentiekis ir nuotekų kanalizacija – įvadas į namą. Išvedžioti iki pajungimo taškų.

Telekomunikacinis šviesolaidis.

IŠPLANAVIMAS. Pirmas aukštas: tambūras, katilinė/sanmazgas, virtuvės-svetainės kambarys(iš šios zonos yra išėjimas į lauko terasą), garažas. Antras aukštas: trys miegamieji kambariai bei sanmazgas.

ĮRENGIMAS. Dalinė apdaila. Vidaus pertvaros yra išmūrytos. Sienos yra tinkuotos ir vieną kartą glaistytos. Sumontuota metalinė laiptų konstrukcija. Sumontuotos palangės.

FINANSAVIMO SĄLYGOS. Šiam nekilnojamajam turtui įsigyti galime pasiūlyti išskirtines banko būsto finansavimo sąlygas. PLAČIAU APIE TAI – bustokreditavimas.lt

DAUGIAU PANAŠIŲ NAMŲ PASIŪLYMŲ VISUOMET RASITE – namaipardavimui.lt

Dėl detalesnės informacijos – visuomet prašome kreiptis!

Duomenys:

Rajonas: Lazdynai
Plotas: 140
Aukštai: 2
Kambariai: 4
Statybos metai: 2014
Garažo plotas: 20
Būklė: Dalinė apdaila
Langai: Plastikiniai su dviejų stiklų paketu
Sienos: Blokeliai
Išorės apdaila: Tinkas,dažai
Vandentiekis: Miesto vandentiekis
Dujos: Gamtinės
Žemės paskirtis: Namų valda
Sklypo plotas: 5
Internetas
Telefonas
Balkonas/terasa
Kabelinė TV
Asfaltuotas privažiavimas

Kontaktai

UAB "Aorus Real Estate"


Susiję skelbimai