« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2014-03-01 13:03:48
Atnaujintas: 2019-01-28 19:12:36
Parodytas: 1168;  Susidomėjo: 1168

PADEDA atsikratyti HELMINTŲ bei ląstelinių PARAZITŲ

Kaina:
89.77 Lt
Miestas: Klaipėda
Skelbimo ID: 800005

Aprašymas

Daugumos kirmėlių invazijos „slepiasi“ po vienu ar keliais nespecifiniais simptomais:
- bendru silpnumu,
- alergija,
- odos niežėjimu,
- plaukų slinkimu, lūžinėjančiais nagais,
- nervingumu, miego sutrikimu,
- pilvo skausmu,
- vidurių pūtimu,
- tuštinimosi sutrikimu,
- sunkiai įveikiama disbakterioze,
- galvos skausmu,
- pykinimu,
- sumažėjusiu apetitu rytais,
- kūno masės padidėjimu ar sumažėjimu,
- hemoglobino kiekio kraujyje sumažėjimu.

Helmintai plinta žmogaus organizme, misdami jo kūno skysčiais, audiniais arba maistu. Helmintų išskiriamos medžiagos - toksiškos Todėl labai svarbu laiku atsikratyti nekviestų svečių ir patikimai apsaugoti savo organizmą.
Galinga antiparazitinė ir prieškirmėlinė priemonė - ElmiGone™ (120) greitai ir efektyviai pašalina parazitus.

PARAZITAI organizme sukelia rimtų sveikatos bėdų, ypač vaikams.

ElmiGone™- ekskliuzyvinė Santegra® augalinių ingredientų formulė turi efektyvų antiparazitinį ir priešgrybelinį poveikį.
- galinga antiparazitinė ir prieškirmėlinė priemonė;
- turi tulžį varantį, priešuždegiminį, silpnai laisvinantį poveikį
- turi antiseptinį, bakteriocidinį, antialerginį poveikį, valo odą nuo įvairaus pobūdžio išbėrimų.

Tradiciškai juodojo graikiško riešuto vaisiai naudojami kaip laisvinanti priemonė vidurių užkietėjimo atveju, tuštinimosi reguliarumui atstatyti, kaip kirmėles varanti priemonė, kovojant su parazitais, esant grybeliniams pakenkimams, kerpligei, peršalimui (dažnai pasireiškiant ant lūpų), normalizuojant žarnyno funkciją, turint įvairių odos problemų. Moliūgo sėklos yra viena pačių efektyviausių ir nekenksmingiausių kirmėles varančių priemonių, ypač prieš įvairius kaspinuočius. Česnakas naudojamas medicinoje, kadangi turi ypatingų bakteriocidinių medžiagų (fitoncidų), naikina daugelį ligas sukeliančių mikrobų rūšių. Šalavijas, rūgtis, ramunėlės, pankolis naudojami kaip dezinfekuojanti ir priešuždegiminė priemonė. Gencijono šaknis, čiobrelio ir mėtos lapai, juodojo riešuto vaisiai palankiai veikia virškinimo –žarnyno traktą. Gvazdikmedis efektyviai naikina kirmėlių lervas ir parazitų kiaušinėlius. Ožragė turi nedidelį laisvinantį poveikį. Chlorofilas pagerina žarnyno veiklą, pašalina nemalonų burnos kvapą, toksinus iš organizmo.
ElmiGone™ greitai ir efektyviai pašalina parazitus. Kad Jūsų organizmas būtų patikimai apsaugotas, reikia naudoti ElmiGone™ du kartus per metus, pageidautina kartu su FortiFi™, valančiu žarnyną.

INDIKACIJOS: kirmėlinė ir parazitinė invazija, odos problemos. KONTRAINDIKACIJOS: individualus netoleravimas, skrandžio opaligė, difuzinė toksinė striuma, tireotoksikozė.
VARTOJIMAS: nevalgius po 2 kapsulės per dieną 10 dienų. Paskui po 4-5 kapsules per dieną 20 dienų, užsigeriant stikline vandens. PAKUOTĖ: 120 kapsulių

Kontaktai

Alla


Susiję skelbimai