Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2014-02-14 22:09:03
Parodytas: 677;  Susidomėjo: 677

Parduodame el. parduotuvę www.EkoGrozis.lt

Kaina:
5000 Lt
Miestas: Kaunas
Skelbimo ID: 798014

Aprašymas

Parduodame elektroninę parduotuvę, kurios dabartinė veikla - prekyba ekologiškomis kosmetikos priemonėmis (aliejai, hidrolatai, veido, kūno ir plaukų priežiūros priemonės, higienos prekės ir kt.). E-parduotuvės adresas: www.ekogrozis.lt. Elektroninę parduotuvę lengvai galima pritaikyti kitai veiklai, taip pat naudoti kitą pavadinimą (ne www.ekogrozis.lt), tam būtų reikalingi tik minimalūs pakeitimai.

Privalumai:

1. Išskirtinis, šiuolaikiškas ir patrauklus dizainerio sukurtas e-parduotuvės dizainas ir logotipas.

2. E-parduotuvės platforma „OXID eShop“ – labai patogi ir paprasta naudoti. „OXID eShop“ yra vienas iš trijų populiariausių elektroninės komercijos įrankių Vokietijoje ir pirmaujantis Lietuvoje.

3. Į e-parduotuvę integruotas Mokejimai.lt atsiskaitymų modulis, leidžiantis pirkėjams greitai ir patogiai atsiskaityti per visų Lietuvos bankų elektronines bankininkystes, Maxima parduotuvių kasas, spaudos kioskus. Pirkėjui apmokėjus už prekes, sistemoje iškart matosi apmokėjimo faktas ir data.

4. El. parduotuvės Facebook puslapis su 1110 draugų.

5. E-parduotuvė optimizuota Google paieškos sistemai (atliktas SEO, t.y. įvedus į Google paiešką raktinius žodžius, e-parduotuvė randama paieškos 1-2 puslapiuose) pagal šiuos paieškos žodžius: ekologiska kosmetika (1 psl.), naturali kosmetika (2 psl.), ekologiski aliejai (1 psl.), eteriniai aliejai (2 psl.), hidrolatai (1 psl.), Logona kosmetika (2 psl.), Sante kosmetika (1 psl.), Lavera kosmetika (1 psl.) ir kiti.

6. Į e-parduotuvės sistemą sukelta 450 prekių aprašymų – idealiai sutvarkyti visų prekių aprašymai, su puikios kokybės nuotraukomis, su išsamiomis prekių sudėtimis, pirkėjų atsiliepimais. Šiuo metu tik keliolika prekių rodomos aktyvios el. parduotuvėje, nes išparduotos prekės yra „paslėptos“ sistemoje.

7. Puikiai sutvarkytos informacinės skiltys „Naudinga žinoti“, „Apie gamintojus“, „Pirkimo informacija“ ir kt.

8. E-parduotuvės pirkėjui suteiksime visą su e-parduotuvės verslu susijusią naudingą informaciją: apie tiekėjus, prekes, užsakymų sąlygas, kitas papildomas paslaugas (Mokejimai.lt sistemą, serverio nuomą, siuntinių pakavimo/siuntimo sąlygas, banerių ir reklamų gamybą, ir kt.), apmokysime naudotis „OXID eShop“ platforma, ir visa kita.

Pagrindinės priežastys, kodėl Jums verta įsigyti jau sukurtą, sklandžiai funkcionuojančią e-parduotuvę:

• Sutaupysite daug savo laiko, kuris reikalingas kuriant naują e-parduotuvę (idėjų generavimas, pastabų e-parduotuvės kūrėjams teikimas, parduotuvės testavimas, ir t.t.);
• Sutaupysite pinigų SEO optimizacijai (jei veikla bus panaši), Facebook draugų pritraukimui.
• Perimsite gerąją patirtį, kaip vykdyti e-parduotuvės veiklą.

Kontaktai

www.EkoGrozis.lt


Susiję skelbimai