« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2014-01-28 09:59:25
Parodytas: 1683;  Susidomėjo: 1683

PARDUODAMAS VIENO AUKŠTO NAMAS PAVILNYJE, NAMŲ KJVARTALE

Kaina:
495000 Lt
Miestas: Vilnius
Skelbimo ID: 795672

Aprašymas

PARDUODAMAS VIENO AUKŠTO NAMAS NAUJŲ NAMŲ GYVENVIETĖJE!

PAGRINDINIAI NAMO PRIVALUMAI:

- NAMO PLOTAS: 140 KV.M + 14 KV.M SANDĖLIUKAS + 50 KV.M PASTOGĖ;

- LABAI GERAI IŠPLANUOTAS NAMAS;

- LABAI ŠVIESUS NAMAS;

- VISOS MIESTO KOMUNIKACIJOS;

- KOKYBIŠKAI PASTATYTAS NAMAS;

- GALIMYBĖ ĮRENGTI PILNAI.


VIETA. Namas yra naujų namų kvartale, sparčiai besivystančioje Pavilnio mikrorajono dalyje. Kaimynystėje tik naujos statybos individualūs gyvenamieji namai. Namas yra atokiau nuo pagrindinių gatvių. Iki šio kvartalo privažiuojama gražia medžių alėja. Gerai išvystyta infrastruktūra: atvestos visos miesto komunikacijos(vandentiekis, kanalizacija, dujos) , taippat atvestas šviesolaidinis internetas. Yra parengtas projektas gatvės apšvietimui bei gatvių asfaltavimui.

SUSISIEKIMAS. Iki viešojo transporto stotelės 300 metrų, čia dažnai kursuoja autobusas. Iki vilniaus miesto centro 9 kilometrai.

NAMAS. Namo pamatai yra gręžtiniai poliniai su gelžbetoniniu rostverku, visu perimetru rostverkas yra apšiltintas. Namas yra pastatytas iš keraminių blokelių, kurių storis yra 25 centimetrai, apšiltinimas 15 centimetrų polistireniniu putplasčiu. Fasado apdaila – rankų darbo klinkeris. Stogo konstrukcija yra šlaitinė, danga – bituminės čerpelės. Stogo konstrukcija apšiltinta 25 centimetrais akmens vatos sluoksniu. Pakalimai yra mediniai. Visame name sumontuoti plastikiniai langai su dviem stiklo paketais ir selektyviniu padengimu.

SKLYPAS. Lygaus paviršiaus. Labai gerai parinkta namo vieta sklype, kadangi visas namo „gyvenimas“ yra orientuotas rytų, pietų pasaulio šalių kryptimis.

AUTOMOBILIO PARKAVIMAS. Dvivietė pastogė automobiliams.

KOMUNIKACIJOS. Name yra visos miesto komunikacijos (vendentiekis, nuotekų kanalizacija, dujos). Visos komunikacijos yra pajungtos ir išvedžiotos iki pajungimo taškų. Name yra įrengtas grindinis šildymas. Name yra pilnai atilikta elektros instaliacija, elektros galingumas 10 kW.

IŠPLANAVIMAS. Erdvus tambūras su drabužine, erdvi svetainė su virtuve (virtuvę galima visiškai izoliuoti nuo svetainės), bendrasis sanmazgas, katilinė, du vaikų miegamieji kambariai su nišomis sieninėms spintoms bei pagrindinis miegamasis su savo drabužine bei atskiru sanmazgu. Esant norui, yra galimybė įrengti papildomą kambarį. Taip pat namas turi 14 kv.m ploto sandėliuką.

ĮRENGIMAS. Grindys paruoštos grindų dangos klojimui. Atliktas pilnai santechnikos išvedžiojimas bei elektros instaliacija. Svetainėje yra išmūrytas kaminas židiniui įrengti.

FINANSAVIMO SĄLYGOS. Šiam nekilnojamajam turtui įsigyti galime pasiūlyti išskirtines banko būsto finansavimo sąlygas. PLAČIAU APIE TAI – bustokreditavimas.LT

DAUGIAU PANAŠIŲ NAMŲ PASIŪLYMŲ VISUOMET RASITE – namaipardavimui.LT

Dėl detalesnės informacijos – visuomet prašome kreiptis!

Duomenys:

Rajonas: Pavilnys
Gatvė: Stasio Lozoraičio g.
Plotas: 154
Aukštai: 1
Kambariai: 4
Statybos metai: 2013
Garažo plotas: 50
Būklė: Dalinė apdaila
Langai: Plastikiniai su dviejų stiklų paketu
Sienos: Blokeliai
Šildymas: Autonominis dujinis
Išorės apdaila: Tinkas,dažai
Vandentiekis: Miesto vandentiekis
Dujos: Gamtinės
Žemės paskirtis: Namų valda
Sklypo plotas: 12
Internetas
Telefonas
Židinys
Kabelinė TV
Tamsus kambarys

Kontaktai

UAB "Akorus Real Estate"


Susiję skelbimai