« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2014-01-23 15:26:44
Parodytas: 729;  Susidomėjo: 729

PARDUODAMAS INDIVIDUALUS NAMAS ANTAKALNYJE

Kaina:
465000 Lt
Miestas: Vilnius
Skelbimo ID: 795145

Aprašymas

PARDUODAMAS NEBLOKUOTAS INDIVIDUALUS NAMAS PATOGIOJE GYVENTI VIETOJE!


PAGRINDINIAI NAMO PRIVALUMAI:

- KOKYBIŠKAI PASTATYTAS NAMAS;

- Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTAS GERBŪVIO SUTVARKYMAS (TRINKELĖS, TVORA, VARTAI);

- VAKARŲ ORIENTACIJA;

- RACIONALIAI IŠDĖSTYTOS ERDVĖS;

- ASFALTUOTAS PRIVAŽIAVIMAS.


VIETA. Nuo namo iki Vilniaus miesto centro yra 7 kilometrai. Iki pat namo veda asfaltuotas kelias. Kaiminystėje stovi naujos statybos individualūs gyvenamieji namai, jie yra gyvenami. Netoli iki prekybos centro, mokyklos ar vaikų darželio, sporto klubo.

SUSISIEKIMAS. Iki viešojo transporto stotelės 150 metrų. Čia dažnai kursuoja autobusai .

NAMAS. Dviejų aukštų neblokuotas namas. Pamatai yra poliniai su gelžbetoniniu rostverku. Pamatai apšiltinti 10 centimetrų polistireniniu putplasčiu iš išorės, iš apačios, ir iš vidaus. Namo sienos yra išmūrytos iš dujų silikatinių blokelių (25 cm). Lauko sienos yra apšiltintos 15 centimetrų polistireniniu putplasčiu. Apdaila klinkerinės plytelės, dekoratyvinis tinkas, apdailinio akmens elementai.. Stogo konstrukcija yra vienšlaitė. Danga yra profiliuota skarda. Apšiltinimas 20 centimetrų akmens vata. Yra įrengta lietaus vandens surinkimo sistema. Name sumontuoti kokybiški plastikiniai langai su stiklo paketais. Įėjimo durys yra šarvo tipo. Virš įėjimo į namą sumontuotas stogelis.

SKLYPAS. Lygaus paviršiaus, taisyklingos stačiakampio formos. Sklypas yra aptvertas medine tvora. Sumontuoti vartai. Numatytos zonos sklype išgrįstos trinkelėmis. Pasėta veja.

AUTOMOBILIO PARKAVIMAS. Namo kieme yra pastogė dviems automobiliams statyti.

KOMUNIKACIJOS. Vandentiekis- vietinis gręžinys, įvadas į namą ir iki pajungimo taškų.. Nuotekos yra vietinės, įvadas į namą ir iki pajungimo taškų. Namo viduje yra atlikta elektros. Iki namo yra atvestos dujos. Išvedžioti ventiliacijos kanalai į visas patalpas.

IŠPLANAVIMAS. Pirmas aukštas: koridorius su vieta sieninei spintai, katilinė su išėjimu į namo kiemą, sanmazgas, virtuvė, atskiras svetainės kambarys su išėjimu į lauko terasą. Antrasis aukštas: holas, sanmazgas, du miegamieji kambariai iš kurių yra išėjimai į balkoną ir pagrindinis miegamasis.

ĮRENGIMAS. Namo viduje yra išmūrytos pertvaros iš dujų silikatinių blokelių. Sienos yra ištinkuotos gipsiniu skiediniu. Sumontuota metalinė laiptų konstrukcija be pakopų.


FINANSAVIMO SĄLYGOS. Šiam nekilnojamajam turtui įsigyti galime pasiūlyti išskirtines banko būsto finansavimo sąlygas. PLAČIAU APIE TAI – www.bustokreditavimas.lt

DAUGIAU PANAŠIŲ NAMŲ PASIŪLYMŲ VISUOMET RASITE – www.namaipardavimui.lt

Dėl detalesnės informacijos – visuomet prašome kreiptis!

Duomenys:

Rajonas: Antakalnis
Gatvė: Kalno g.
Plotas: 140
Aukštai: 2
Kambariai: 4
Statybos metai: 2013
Garažo plotas: 50
Būklė: Dalinė apdaila
Langai: Plastikiniai su vieno stiklo paketu
Sienos: Blokeliai
Išorės apdaila: Tinkas,dažai
Vandentiekis: Vietinis vandentiekis
Dujos: Gamtinės
Sklypo plotas: 7
Internetas
Balkonas
Balkonas/terasa
Kabelinė TV
Asfaltuotas privažiavimas
Tamsus kambarys

Kontaktai

UAB "Akorus Real Estate"


Susiję skelbimai