Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2013-09-03 00:38:30
Parodytas: 125;  Susidomėjo: 127

Siuvimo, modeliavimo ir dizaino kursai

Kaina:
150 Lt
Miestas: Kaunas
Skelbimo ID: 759735

Aprašymas

Vartydami žurnalų puslapius, žavitės nuostabiais dizainerių sukurtais modeliais ir įsivaizduojate save vilkintį tokiais pat išskirtiniais apdarais. Tačiau, aukštosios mados namų kainos "įkandamos" ne kiekvienam. Ką daryti? Siuvimo, modeliavimo ir dizaino studijoje išmoksite kurti, modeliuoti ir pasisiūti unikalų drabužį, idealiai pritaikytą tik Jums.
Jums tikrai nebus sudėtinga pasisiūti madingą sijoną, elegantiškas kelnes, proginę suknelę ir net švarką ar paltą. Taip pat sužinosite, kokius nuostabius aksesuarus galite pasigaminti pačios. Ir jie tikrai bus vienetiniai, nes sukurti Jūsų rankomis.
Toks laisvalaikio praleidimo būdas Jums suteiks ne tik praktinės naudos, bet ir didelį malonumą. Patirkite kūrybos džiaugsmą, nes patys mieliausi ir gražiausi daiktai ir drabužiai yra tie, kuriuos sukuriame savo rankomis!
Apie siuvimo, modeliavimo ir dizaino kursus:
• Užsiėmimai vyksta 2 valandas, kartą per savaitę. Mėnesio trukmės (4 užsiėmimų) siuvimo kursų kaina 150 Lt. Šiuo metu vyksta akcija tad 2 mėnesių trukmės kursų kaina 250 Lt, o 3 mėnesių – tik 300 Lt!
• Užsiėmimai vyksta antradieniais 17:30, trečiadieniais 11 val. ir 18:00 val., ketvirtadieniais 17:15 val. K.Donelaičio g. 33, Kaunas. Galite prisijungti Jums patogiu metu, nes su kiekvienu klientu dirbama individualiai, taip pat galite kursus lankyti ir kelis kartus per savaitę.
• Kursų metu naudojamos pačios moderniausios buitinės siuvimo mašinos.
• Kursų metu mokomasi konstruoti, modeliuoti, naudotis žurnalu „Burda“ bei siūti vaikiškus, moteriškus ir vyriškus drabužius.
Kviečiame dalyvauti!

Kontaktai

Empeja