« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2013-09-02 13:19:50
Atnaujintas: 2016-06-23 10:05:07
Parodytas: 1180;  Susidomėjo: 1180

Skrydis parasparniu - originali dovana!

Kaina:
120.85 Lt
Miestai: Visa Lietuva
Skelbimo ID: 759375

Aprašymas

Ieškote išskirtinės dovanos? Norėtumėte padovanoti kažką ekstremalaus? O gal kaip tik ramaus ir romantiškai svajingo? Padovanokite skrydį parasparniu su instruktoriumi! Daugelis painioja parasparnį su parašiutu. Parašiutas sukurtas kuo greičiau nusileisti ant žemės, tuo tarpu trigubai daugiau sparno ploto turintis parasparnis sukonstruotas, kad Jūs kuo ilgiau išsilaikytumėte erdvėje.
Skrisdamas parasparniu, dovanos gavėjas gali pats pasirinkti kokius įspūdžius nori patirti: nuo romantiško sklendimo, neretai prisijungiant paukščiams, iki adrenalino prisotinto akrobatinio skrydžio, kuriuo metu pramogautojo kūnas pasunkėja iki 3 kartų. Skrydžio trukmė priklauso nuo meteorologinių sąlygų, vietovės ir dienos laiko, kada yra skrendama. Paprastai skrydis trunka 7-15min. Esant palankioms meteo sąlygoms skrydis gali užsitęsti ilgiau.

Mes neribojame dovanų kupono galiojimo laiko, kaip tai daro tarpininkai. Mums svarbu, kad mūsų klientai patirtų skrydžio žavesį. Skrydžio metu mes nemokamai fotografuojame ir filmuojame su specialia technika.

Nedelsk! Pradžiugink savo bičiulį šia pramoga!

Skrydžiai galimi: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio apskrityse!

Kontaktai

padovanokskrydi.lt


Susiję skelbimai