« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2013-03-29 10:31:06
Atnaujintas: 2016-03-03 19:03:29
Parodytas: 892;  Susidomėjo: 892

Plotų sklypų matavimų Garmin GPS su LT meniu

Kaina:
317.66 Lt
Miestas: Šiauliai
Skelbimo ID: 712786

Aprašymas

Pristatymas Lietuvoje 10 Lt ! www.visiGPS.lt

Žemės sklypo ploto matavimas ir pasėlių deklaravimas dar niekad nebuvo toks paprastas!

Naujiena: Šis modelis jau parduodamas su Lietuvišku MENU

Garmin eTrex 10 su GPS ir Glonass imtuvais, EGNOS paklaidos korekcija ir HotFix® palydovų padėties prognozavimo technologija- jau turi viduje integruotą plotų apskaičiavimo kalkuliatorių. Užtenka su įjungta ploto matavimo funkcija apeiti matuojamo sklypo perimetrą ir iškarto galime matyti sklypo plotą arais arba kv. metrais. Įrašytą pėdsaką bei taškus tolimesniam duomenų apdorojimui labai lengva persiųsti į kompiuterį per USB sąsają.Tam reikalinga programinė įranga Trip and Waypoint Manager ir USB pajungimo laidas yra kiekvieno imtuvo komplekte.

Sukurti atitinkamo formato (shape poligonai) bylas, tinkamas elektroniniam pasėlių deklaravimui, galima su duomenų apdorojimo programa "GPS Utility".

Dėmesio: kai kurių priešiškai nusiteikusių asmenų aktyviai platinama "informacija", jog su eTrex Venture HC neįmanoma išmatuoti daugiau kaip 3 laukus, negalima išsaugoti matavimo duomenų kompiuteryje ir kitokios "blogybės" - yra visiška dezinformacija, neturinti jokio realaus pagrindo.

Daugiau apie GPS paklaidas, kas tas paklaidas įtakoja, galima paskaityti šiame dokumente. Tubūt nustebsite sužinoję, kad pačio imtuvo sukuriama matavimo paklaida yra tik apie 1/20 dalis visos paklaidos dydžio. Ir todėl net paprasčiausių GPS imtuvų tikslumas (jei nenaudojamas kompiuterinis apdorojimas ir brangūs geodeziniai DGPS metodai ) yra tos pačios eilės, kaip ir imtuvų kainuojančių keletą tūkstančių litų.


Lietuviškas MENU šiame įrenginyje - paprastas ir patikimas įrodymas, kad prekė buvo atgabenta į Lietuvą legaliais, oficialiais kanalais. Jei pardavėjas (pvz kitoje parduotuvėje) negalės pasūlyti egzemplioriaus su Lietuvišku MENU - neabejokite, kad Jums siūloma "pilkojo" importo prekė, kuriai garantinio aptarnavimo atlikimas bus labai problematiškas. Įsigijusieji kitose parduotuvėse tokį "pilkojo importo" įrenginį, Lietuvišką MENU pas mus gali užsisakyti už papildomą mokestį (100LT)


eTrex 10 GPS imtuvas yra vieno populiariausio ir patikimiausio eTrex serijos nešiojamų GPS imtuvų patobulinta versija. Išsaugojusi patvarumą ir patikimumą, kompanija Garmin pridėjo į šį prietaisą patobulintą ergonomiką ir naują vartotojo sąsają.


100% patikimumo garantija.
Visi garantiniai, pas mus pirkti Garmin įrenginiai gedimo atveju, keičiami naujais be jokių išlygų.
Tai GARMIN garantuoja !

Savybės
WAAS / EGNOS paklaidos korekcija Yra
GLONASS palaikymas Yra
Antena Integruota, vidinė
NMEA įėjimas/išėjimas Yra
Dydis, mm 54 x 103 x 33
Svoris (su baterijomis) 142 g.
Korpuso atsparumas vandeniui Plastikinis, IPX7 atsparumas vandeniui
Ekrano tipas Monochrominis
Ekrano dydis, mm 43 x 36
Ekrano skiriamoji geba (pixels) 128 x 160
Maršruto taškai (waypoints) 1000
Pėdsako taškai (tracklog) 10000
Išsaugomi pėdsakai (tracks) 100
Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose 50
Ploto skaičiavimas Yra
TracBack™ - Funkcija Yra
Penkių krypčių manipuliatorius (MOB) Yra
Žemėlapis EU Basemap
Maitinimo įtampa 3 voltai
Baterijų darbo laikas 25 val.
Baterijų tipas AA, 2 vnt.
Duomenų atminties palaikymas Vidinė
Vidinė atmintis 9 Mb
Aprašymas Yra
Trumpa atmintinė Yra
Dirželis Yra
PC prijungimo jungtis USB
PC kabelis Yra
Lietuviškas meniu Yra

keywords:
etrex 10 gps visigps navigacija navigacijas navigatoriai navigatoriams navigatoriui GPS plotui zemelapis zvejybai žemėlapiai žemėlapis ploto plotu matavimas matavimui matavimai

Kontaktai

visiGPS.lt


Susiję skelbimai