« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2013-02-07 13:20:48
Atnaujintas: 2019-01-28 19:12:36
Parodytas: 1197;  Susidomėjo: 1197

Skruzdžių medžio žievės ekstraktas - Pau d Arco GP

Kaina:
62.15 Lt
Miestas: Visa Lietuva
Skelbimo ID: 691202

Aprašymas

Skruzdžių medžio arba Rožinė Lapacho (Tabebuia impetiginosa) yra nuostabus išvaizdos ir savybių augalas.

Jis auga beveik visoje Lotynų Amerikoje. Skruzdžių medis plisti iš šiaurinės Meksikos pietų Argentinoje, nors dažniausiai galima pastebėti, Kolumbija, Venesuela, Bolivija, ir Brazilijos. Šis augalas laikomas salos Trinidadas ir Tobagas gimtinė, bet dėka nuostabios medžio savybių buvo naudojamas senovės Indijos medicinos daugelyje kultūrų. Taigi, "skruzdžių medžio daug vardai. Be to, viena iš labiausiai paplitusių - rožinė ar violetinė Lapacho, taip pat vadinama kaip Pau d'Arco. Skruzdžių medis - lapuočių, gana didelis augalas. Jo aukštis gali būti iki trisdešimt metrų. Savaime skruzdžių medis niekuo neišsiskiriantys augalas. Tačiau viskas keičiasi, kai jis žydi. Nuo liepos iki rugsėjo, tikintis naujų lapų, medis padengtas gražus raudonos arba rausvos, kartais baltos gėlės. Skruzdžių medžio Europos mokslininkų buvo atrastas 1873 metais.
Viena iš pagrindinių Paul d'Arco GP savybių – galimybė mobilizuoti organizmo apsaugines jėgas.
Skruzdžių medžio žievė stimuliuoja imuninę sistemą, sulėtina organizmui kenksmingų grybelių augimą ir dauginimąsi, turi antivirusinių savybių, greitina žaizdų gijimą, veikia kaip nuskausminimo priemonė.
Skruzdžių medžio žievė pasižymi skausmą silpninančiomis savybėmis, malšina gerklės skausmą ir kitus organizmo gleivinės sudirginimus.
Lapačio medis taip pat tonizuoja organizmą.
Tyrimai parodė, kad lapačio medžio žievės aktyviosios medžiagos - naftochinonai - turi unikalią savybę - sulėtina pavojingų svetimkūnių augimą.
Paskutiniu metu šių tyrimų dėka, skruzdžių medžio žievės preparatai tapo populiarūs visame pasaulyje.
Deja, iš Pietų Amerikos eksportuojama skruzdžių medžio žievė ne visada atitinka kokybės kontrolę ir dažnai jos sudėtyje nėra aktyviųjų medžiagų arba jų yra tiek nedaug, kad jos nepasižymi jokiu teigiamu poveikiu.

Paul d'Arco GP kompanijos Santegra – puikus natūralus produktas, į kurio sudėtį įeina skruzdžių medžio žievės ekstraktas (4:1), turintis standartizuotą aktyviųjų medžiagų – 3 % naftochinonų kiekį, kas garantuoja jo efektyvumą.

Be to Paul d'Arco GP sudėtyje yra rutino – medžiagos, pasižyminčios antioksidacinėmis savybėmis, mažinančios kapiliarų pralaidumą, didinančios kraujagyslių sienelių tankį.

Kontaktai

Alla


Susiję skelbimai